Dupont Makelaars heeft zich al meer dan een eeuw opgesteld als betrouwbare partner in de regio. Het bedrijf kent het gebied vanbinnen en biedt deskundig advies op diverse markten. Of u nu op zoek bent naar een woonhuis, bedrijfsruimte of projectontwikkeling, het team staat voor u klaar met kennis en ervaring. Bij Dupont Makelaars wordt aandacht besteed aan elke stap van het proces. Van de eerste afspraak tot en met de overdracht, wordt...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Koggeschip 28
3123BK Schiedam
€ 575.000 k.k.
€ 4.228/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 258 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dr Noletstraat 2 A 4
3116BH Schiedam
€ 850.000 k.k.
€ 6.800/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Broekweg 27
3131HC Vlaardingen
€ 285.000 k.k.
€ 3.904/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zwembaan 9
3134KN Vlaardingen
€ 650.000 k.k.
€ 4.779/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 127 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Jan Sonjéstraat 15 A
3021TT Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 4.255/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Rösener Manzstraat 11 B
3026TH Rotterdam
€ 525.000 k.k.
€ 3.977/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
Avis (190)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
190 avis total
Funda
53 commentaires sur Funda
137 commentaires sur Google
-
Hằng
2Traduit par l'IALe directeur Robert van Dop travaille de manière très négligente et peu professionnelle.
-
P J Troelstralaan 8 E
8Traduit par l'IANous avons toujours été accompagnés et nous pouvons toujours nous adresser à tous les questions. Très bonne collaboration !
-
Singel 100
10Robert / Dupont is een vakman in hart en nieren en voelt goed aan wat er op bepaalde momenten in een verkoopproces nodig is. Altijd bereikbaar en positief. De back office van Dupont werkt snel en is goed bereikbaar. Het huis was binnen een week verkocht. Zeker een aanrader!!
-
Timo van der Keijl
10Dupont heeft mij ooit geholpen met de koop en nu 8 jaar later weer met de verkoop van mijn woning. En dat is met een reden. Een hele fijne partij om mee samen te werken. Aanrader!
-
Johan Braakensiekstraat 131
8Ik vond het wat moeilijk dat alles via internet ging, maar we zijn prima geholpen als er probleem mee was.
-
Land van Belofte 26
9Actief meedenkende makelaar. Ik heb het contact en de samenwerking als zeer prettig ervaren. Zeker een aanrader als makelaar in Schiedam.
-
Toon Verheystraat 61
108 jaar geleden mijn woning gekocht via Dupont en recent ook weer verkocht om dezelfde reden. Denken mee en zijn proactief, hele fijne partij om mee te werken.
-
Van Limburg Stirumstraat 119
9Dupont Real Estate is een zeer betrouwbare partner, meedenkend en adviserend. Ik beveel hen sterk aan w.b. aankoop/verkoop regio Schiedam e.o..