Dupont Makelaars heeft zich al meer dan een eeuw opgesteld als betrouwbare partner in de regio. Het bedrijf kent het gebied vanbinnen en biedt deskundig advies op diverse markten. Of u nu op zoek bent naar een woonhuis, bedrijfsruimte of projectontwikkeling, het team staat voor u klaar met kennis en ervaring. Bij Dupont Makelaars wordt aandacht besteed aan elke stap van het proces. Van de eerste afspraak tot en met de overdracht, wordt...
Current housing stock
-
- Available
Koggeschip 28
3123BK Schiedam
€ 575.000 k.k.
€ 4.228/m²
CSave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 258 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Dr Noletstraat 2 A 4
3116BH Schiedam
€ 850.000 k.k.
€ 6.800/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Broekweg 27
3131HC Vlaardingen
€ 285.000 k.k.
€ 3.904/m²
DSave as favorite- Living area
- 73 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Zwembaan 9
3134KN Vlaardingen
€ 650.000 k.k.
€ 4.779/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 127 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Jan Sonjéstraat 15 A
3021TT Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 4.255/m²
CSave as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Rösener Manzstraat 11 B
3026TH Rotterdam
€ 525.000 k.k.
€ 3.977/m²
ASave as favorite- Living area
- 132 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
Reviews (190)
Review platforms
BronscoresTotal score
190 total reviews
Funda
53 reviews on Funda
137 reviews on Google
-
Hằng
2De directeur Robert van Dop werkt zeer slordig en onprofessioneel.
-
P J Troelstralaan 8 E
8Er is altijd met ons meegedacht en We konden altijd met alle vragen terecht. Zeer Fijne samenwerking!
-
Singel 100
10Translated by AIRobert / Dupont is a true professional in heart and soul and has a good feel for what is needed at certain moments in the sales process. Always available and positive. The back office of Dupont works quickly and is easy to reach. The house was sold within a week. Definitely a recommendation!!
-
Timo van der Keijl
10Translated by AIDupont helped me with the purchase once and now 8 years later again with the sale of my home. And that is for a reason. A very nice party to work with. Recommended!
-
Johan Braakensiekstraat 131
8Ik vond het wat moeilijk dat alles via internet ging, maar we zijn prima geholpen als er probleem mee was.
-
Land van Belofte 26
9Actief meedenkende makelaar. Ik heb het contact en de samenwerking als zeer prettig ervaren. Zeker een aanrader als makelaar in Schiedam.
-
Toon Verheystraat 61
108 jaar geleden mijn woning gekocht via Dupont en recent ook weer verkocht om dezelfde reden. Denken mee en zijn proactief, hele fijne partij om mee te werken.
-
Van Limburg Stirumstraat 119
9Dupont Real Estate is een zeer betrouwbare partner, meedenkend en adviserend. Ik beveel hen sterk aan w.b. aankoop/verkoop regio Schiedam e.o..