April makelaars Vleuten
"¡La mejor servicio todo incluido a un precio fijo!"
Het kopen of verkopen van een huis is een belangrijke stap, waarbij je goed ondersteuning nodig hebt. April makelaars staat voor betrouwbare en gedetailleerde hulp, met een team dat uit ervaren professionals bestaat. Van bouwkundige en juridische deskundigen tot commerciële medewerkers met veel ervaring, zorgen we voor een gerichte aanpak. Aangesloten bij de NVM en met een sterke marketingstrategie, helpen we je efficiënt door het proce...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Claudiuslaan 125
3453JC De Meern
€ 650.000 k.k.
€ 4.924/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 121 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zandpad 37
3601NA Maarssen
€ 895.000 k.k.
€ 6.780/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 555 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Romanusweg 6
3453HD De Meern
€ 775.000 k.k.
€ 4.844/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 160 m²
- Área del lote
- 187 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Presidentperenlaan 7
3452ET Vleuten
€ 669.000 k.k.
€ 5.186/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 162 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Herman Heijermansstraat 10
3451AM Vleuten
€ 495.000 k.k.
€ 5.051/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 153 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Watertuinlaan 8
3452RH Vleuten
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 178 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (79)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
79 reseñas total
Funda
39 opiniones en Funda
40 reseñas en Google
-
Eva Bancsi
10Zeer fijn contact en flexibel wat het snelle schakelen makkelijk maakte. Ze hebben ons heel goed geholpen met deskundig advies. Zeker aan te raden!
-
Presidentperenlaan 7
9Zeer fijn contact en flexibel wat het snelle schakelen makkelijk maakte. Ze hebben ons heel goed geholpen met deskundig advies. Zeker aan te raden!
-
Rianne Raeven
10Ik zou deze makelaar zeker aanbevelen bij vrienden of familie! April makelaars kwam met een goed advies en een vaste prijs. Ik heb mijn woning snel voor een mooi bedrag kunnen verkopen.
-
Coelhorst 18
9April makelaars kwam met een goed advies en een vaste prijs. Ik heb mijn woning snel voor een mooi bedrag kunnen verkopen.
-
Richard Rodgersstraat 8
9Fijne makelaar. Goed bereikbaar en altijd bereid even te sparren. Weet je wens goed te vertalen en zet deze voorop. Duidelijke afspraken aan de voorkant over financien en aanpak.
-
Maartje van der Hammen
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met Ted van April Makelaars! Vanaf het eerste contact tot aan de afronding heeft hij echt super werk geleverd. Ted is professioneel, betrokken en denkt actief met je mee. Daarnaast werkt hij met een fijn en professioneel team, wat het hele proces nog prettiger maakt. De communicatie was helder en snel, waardoor we altijd goed op de hoogte waren en met vertrouwen stappen konden zetten. Kortom: een zeer positieve ervaring! Wij kunnen April Makelaars, en dan vooral Ted, dan ook van harte aanbevelen!