In Zundert en de omgeving staat De Huizenpraktijk voor betrouwbare makelaarsdienstverlening. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van uw eigendom. Onze ervaring en passie voor vastgoed zorgen voor een persoonlijke aanpak, waarbij uw wensen centraal staan. We bieden een breed scala aan diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en financiee...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Damhertstraat 14
4715SN Rucphen
€ 675.000 k.k.
€ 4.592/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- 251 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Sportstraat 65
4708AR Roosendaal
€ 475.000 k.k.
€ 4.612/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 562 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Hoofdvaart 8
4715ER Rucphen
€ 725.000 k.k.
€ 5.254/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 742 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Berkenlaan 146
4881XE Zundert
€ 350.000 k.k.
€ 3.017/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Wernhoutseweg 73
4884AR Wernhout
€ 625.000 k.k.
€ 3.289/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 190 m²
- Área del lote
- 654 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Tasmanstraat 88
2315TD Leiden
€ 550.000 k.k.
€ 5.789/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 80 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (36)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
36 reseñas total
Funda
17 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
Adrie Vergauwen
10 -
Stijn Boomaerts
10 -
Stefan van Gastel
10Hele goede service, zowel bij de verkoop van ons huis als bij het financieel advies. Er wordt echt meegedacht. Zeer tevreden.
-
Jeroen Goossens
10 -
Johan Van Rij
10Gisteren 02-03-2026 een mooie eengezinswoning gekocht op de Monnikenmoer 22 in Sprundel. Ongeveer begin december 2025 hadden wij deze woning gezien op Funda. Ik belde voor een bezichtiging voor afspraak maar Danny Baaten de makelaar vertelde eerlijk van : ja ik kan je laten komen voor een bezichtiging maar eerlijk gezegd is de woning verkocht. Ik bedankte hem maar na een goed gesprek over van alles en nog wat gaf hij mij zoveel tips en ik bedankte hem daarvoor en ik zei misschien tot ziens. Een paar dagen later belde hij mij dat de mensen die eerst een bod hadden gedaan op deze woning toch ook nog naar een andere woning gingen kijken die voor hun beter was en Danny zei als jullie nog interesse hebben dan kan ik een bezichtiging plannen, wij zeiden we kunnen alleen 5 december omdat wij een feest hadden in België en 5 december is als je kleine kinderen heb toch een hele speciale dag maar Danny had eigenlijk een snipperdag maar hij nam deze dag toch tijd voor ons. Na meerdere malen contact te hebben gehad met Danny was het gisteren dan eindelijk zover , we hadden om 10:45 uur een afspraak met de oude eigenaren en Danny voor de laatste check in de woning en alles was goed. Ik gaf Danny een hand en hij zei: ja maar ik ga mee naar de notaris, nou dat had ik nog nooit mee gemaakt dat de makelaar mee gaat en ik heb toch al 4 koophuizen gehad en we reden met hem mee en hij bracht ons netjes weer terug. Als er echt iemand verstand heeft van zijn vak dan is Danny Baaten dat wel , echt een top gozer en mijn vrouw Mariska en ik willen Danny voor alles bedanken want zonder zijn telefoontje was dit allemaal niet gelukt. Bedankt Danny voor alles. Groetjes Johan en Mariska