VR Makelaars BV
VR Makelaars BV staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Baarle-Nassau. Wij zijn actief in de regio en geëngageerd om voor u te zorgen dat uw woning of koop over de schouder wordt gekocht. Onze belofte is transparantie, professionaliteit en een persoonlijke aanpak. Wij combineren ervaring met moderne werkwijzen om u te ondersteunen bij elke stap van de koop- of verkoopprocedure. Onze deskundigheid is gebaseerd op jaren...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Engelbrecht I laan 4
5111ZA Baarle-Nassau
€ 950.000 k.k.
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 180 m²
- Área del lote
- 902 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Desiree Geeraertstraat 5 d
5111CH Baarle-Nassau
€ 274.500 ,-
€ 5.967/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 46 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Prinsenstraat 2
5111AP Baarle-Nassau
€ 395.000 k.k.
€ 3.160/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 204 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Boschovenseweg 12
5111XH Baarle-Nassau
€ 498.000 k.k.
€ 3.952/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 595 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Nassaulaan 49
5111XD Baarle-Nassau
€ 709.000 k.k.
€ 3.731/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 190 m²
- Área del lote
- 687 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Laan van Echternach 31
5131CB Alphen
€ 499.000 k.k.
€ 3.642/m²
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 305 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (37)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
37 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
22 reseñas en Google
-
Boschovenseweg 12
10Ik heb vaker een makelaar gehad maar niemand is zo persoonlijk gericht als Maarten. Hij neemt de tijd voor je en past zich aan aan jouw wensen. Zelfs na de verkoop zal hij je helpen als je tegen dingen aan loopt. Ik raad iedereen VR makelaars aan
-
Tamara Wiegeraad
10Ik ben uitermate tevreden over deze makelaar. Maarten was super te bereiken en zorgde ervoor dat alles heel prettig en snel verliep. Binnen een week had ik de sleutel van mijn pand! Hij werkt hard en ik kan hem aan iedereen aanbevelen!
-
Een funda gebruiker
9Traducido por IAEstamos satisfechos con la venta de nuestra vivienda. Siempre fuimos informados correctamente y con regularidad sobre la venta. Sin duda recomendaríamos a este agente inmobiliario.
-
Mevr. Van Waelderen
10Traducido por IAUn agente inmobiliario que escucha a sus clientes. Ya seas comprador o vendedor, también escucha la historia detrás. Lo que para mí tenía un valor emocional.
-
J.
10Kundig, betrouwbaar, fatsoenlijk.
-
Laan van Echternach 31
10Traducido por IAEstoy muy satisfecho con el desarrollo de la venta de mi vivienda. La comunicación fue clara y agradable, todo se siguió bien y me sentí profesionalmente acompañado durante todo el proceso. Gracias al compromiso y la expertise de la agente inmobiliaria, la venta transcurrió con fluidez y éxito.