Nieuwenhuis - meer dan een makelaar
Bij Nieuwenhuis ligt de nadruk op meer dan alleen cijfers en oppervlakte. Wij combineren creativiteit, gevoel en een scherpe blik om jouw woning op de juiste manier in beeld te brengen. Sanne leidt ons met haar frisse en doortastende aanpak, waarbij de kracht van vrouwen centraal staat. Wij kijken anders en zien details die anderen misschien over het hoofd zien, zodat jouw huis niet alleen gezien wordt, maar ook gevoeld. Onze styliste z...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Slot 49
7608ND Almelo
€ 369.500 k.k.
€ 4.106/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Kruizemunthof 69
7641EV Wierden
€ 425.000 k.k.
€ 3.427/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 222 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
De Karekiet 2
7609GM Almelo
€ 325.000 k.k.
€ 3.457/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- 167 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kruissteenweg 137
7642VW Wierden
€ 565.000 k.k.
€ 4.065/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- 1019 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Eversdijk 6 a ZH21
7468PV Enter
€ 207.500 k.k.
€ 3.007/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- 456 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Beukenlaan 5
7611AS Aadorp
€ 599.000 k.k.
€ 3.608/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 166 m²
- Área del lote
- 490 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (81)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
81 reseñas total
Funda
52 opiniones en Funda
29 reseñas en Google
-
Steven Hogebrink
10 -
Kervellaan 21
10Zeer goede makelaar. Goede kennis van de markt. Kundig persoon. Goede vermelding op de website en op Funda met foto’s en video’s. Zeer plezierig in omgang en begeleiding van de verkoop van de woning. Gewoon top dus.
-
Korianderhof 72
10Een super team die altijd bereikbaar is meedenkt en goed communiceert! Wij waren heel blij met Nieuwenhuis makelaardij!
-
Demi H
10Goed geholpen, en fijn contact gehad!
-
Marjoleinlaan 10
8Prettige en kordate afhandeling van de verkoop van ons huis.!Sanne en haar team zijn heel deskundig en klantvriendelijk!
-
Jalinkstraat 37
10Het contact was uitstekend. Alles werdt netjes meegedeeld. Begeleiding bij de vragenlijst en bezichtiging was heel goed een makelaar die ik zeker bij anderen zou aanbevelen.
-
De Wingerd 15
10Deze makelaar heeft verstand van zaken en heeft oog voor de persoonlijke situatie van de verkoper. Het huis kwam online te staan met professionele foto’s en een energiek en eigentijdse video. Tijdens het plannen van de bezichtigen zijn we heel prettig meegenomen in het overleg, de communicatie is duidelijk en vlot. De verkoop van het huis ging snel en verliep zeer positief. Nieuwenhuis makelaardij: bedankt voor alles!
-
De Savornin Lohmanstraat 1 e
10Wij hebben de samenwerking met Nieuwenhuis als zeer prettig ervaren. Dit komt met name door hun deskundigheid en de korte lijntjes!