Talsma Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Ede en de omgeving. Met jaren ervaring op de lokale vastgoedmarkt biedt het kantoor gerichte begeleiding bij aankoop, verkoop en taxatie van woningen. Uw wensen staan centraal in alles wat we doen. Het kantoor legt de nadruk op transparante communicatie en deskundige begeleiding. Met certificaten als VastgoedCert, NRVT en NWWI staat de expertise van het team ge...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Savornin Lohmanstraat 23
3904AM Veenendaal
€ 465.000 k.k.
€ 4.794/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 223 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Madoeralaan 21
6714AM Ede
€ 300.000 k.k.
€ 5.455/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 55 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Legakker 3
6744VJ Ederveen
€ 750.000 k.k.
€ 4.777/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 157 m²
- Área del lote
- 567 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Bremlaan 41
6713EA Ede
€ 415.000 k.k.
€ 5.533/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 262 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Bellestein 13
6714DP Ede
€ 385.000 k.k.
€ 4.140/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Parkrand 6
6714GN Ede
€ 500.000 k.k.
€ 3.497/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 163 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (47)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
47 reseñas total
Funda
27 opiniones en Funda
20 reseñas en Google
-
Bellestein 13
10Hele fijne makelaar. Zeer vriendelijk kent de marktwaarde en helpt je van a tot z. Heb je vragen kan je altijd contact met hem opnemen. Raad hem zeker aan.
-
Amsterdamseweg 34
9Marcel is een energieke, vriendelijke en deskundige makelaar. Hij kent de markt en de omgeving. Hij is flexibel, en doelgericht.
-
Waterloweg 56
10Marcel is een topgozer die voor mijn oudere moeder meer dan fantastisch de verkoop van haar huis heeft begeleid. Zoals zij zegt, wat een fijne, open en eerlijke vent is dat. Komt afspraken strikt na! Dikke 10
-
Zijpendaal 5
9Het contact met de makelaar liep soepel de man heeft kennis en kundigheid en weet dus waar hij over praat. Geen negatieve dingen over te zeggen. Makelaar Talsma zal ik aan iedereen aanbevelen niks is te gek staat altijd voor je klaar.
-
Brouwerstraat 52
10Het contact met de makelaar verliep heel goed, bij vragen kon je altijd contact met hem opnemen. Zeer vriendelijk en duidelijke uitleg. Raad hem ter zeerste aan.
-
Wilsondreef 7
10Punctueel, snel, grote dosis humor, goed bereikbaar en zet extra stappen waar en wanneer nodig! Echt een aanrader!
-
Allebéstraat 1
10Traducido por IATop corredor. Nada es demasiado para Marcel, puedes molestarlo prácticamente día y noche. No lo hagas naturalmente, pero prácticamente.
-
Sint Hubertus 344