Talsma Makelaardij
Talsma Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Ede en de omgeving. Met jaren ervaring op de lokale vastgoedmarkt biedt het kantoor gerichte begeleiding bij aankoop, verkoop en taxatie van woningen. Uw wensen staan centraal in alles wat we doen. Het kantoor legt de nadruk op transparante communicatie en deskundige begeleiding. Met certificaten als VastgoedCert, NRVT en NWWI staat de expertise van het team ge...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Savornin Lohmanstraat 23
3904AM Veenendaal
€ 465.000 k.k.
€ 4.794/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 223 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Madoeralaan 21
6714AM Ede
€ 300.000 k.k.
€ 5.455/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 55 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Legakker 3
6744VJ Ederveen
€ 750.000 k.k.
€ 4.777/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 157 m²
- Superficie du terrain
- 567 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Bremlaan 41
6713EA Ede
€ 415.000 k.k.
€ 5.533/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- 262 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Bellestein 13
6714DP Ede
€ 385.000 k.k.
€ 4.140/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Parkrand 6
6714GN Ede
€ 500.000 k.k.
€ 3.497/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (47)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
47 avis total
Funda
27 commentaires sur Funda
20 commentaires sur Google
-
Bellestein 13
10Hele fijne makelaar. Zeer vriendelijk kent de marktwaarde en helpt je van a tot z. Heb je vragen kan je altijd contact met hem opnemen. Raad hem zeker aan.
-
Amsterdamseweg 34
9Marcel is een energieke, vriendelijke en deskundige makelaar. Hij kent de markt en de omgeving. Hij is flexibel, en doelgericht.
-
Waterloweg 56
10Marcel is een topgozer die voor mijn oudere moeder meer dan fantastisch de verkoop van haar huis heeft begeleid. Zoals zij zegt, wat een fijne, open en eerlijke vent is dat. Komt afspraken strikt na! Dikke 10
-
Zijpendaal 5
9Het contact met de makelaar liep soepel de man heeft kennis en kundigheid en weet dus waar hij over praat. Geen negatieve dingen over te zeggen. Makelaar Talsma zal ik aan iedereen aanbevelen niks is te gek staat altijd voor je klaar.
-
Brouwerstraat 52
10Het contact met de makelaar verliep heel goed, bij vragen kon je altijd contact met hem opnemen. Zeer vriendelijk en duidelijke uitleg. Raad hem ter zeerste aan.
-
Wilsondreef 7
10Punctueel, snel, grote dosis humor, goed bereikbaar en zet extra stappen waar en wanneer nodig! Echt een aanrader!
-
Allebéstraat 1
10Traduit par l'IATop courtier. Rien n'est trop gros pour Marcel, vous pouvez le déranger jour et nuit, en quelque sorte. Ne faites pas ça naturellement, mais en quelque sorte.