Talsma Makelaardij
Talsma Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Ede en de omgeving. Met jaren ervaring op de lokale vastgoedmarkt biedt het kantoor gerichte begeleiding bij aankoop, verkoop en taxatie van woningen. Uw wensen staan centraal in alles wat we doen. Het kantoor legt de nadruk op transparante communicatie en deskundige begeleiding. Met certificaten als VastgoedCert, NRVT en NWWI staat de expertise van het team ge...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Savornin Lohmanstraat 23
3904AM Veenendaal
€ 465.000 k.k.
€ 4.794/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 223 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Madoeralaan 21
6714AM Ede
€ 300.000 k.k.
€ 5.455/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 55 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Legakker 3
6744VJ Ederveen
€ 750.000 k.k.
€ 4.777/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 157 m²
- Fläche des Grundstücks
- 567 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Bremlaan 41
6713EA Ede
€ 415.000 k.k.
€ 5.533/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- 262 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Bellestein 13
6714DP Ede
€ 385.000 k.k.
€ 4.140/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- 128 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Parkrand 6
6714GN Ede
€ 500.000 k.k.
€ 3.497/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 163 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (47)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
47 Bewertungen insgesamt
Funda
27 Bewertungen auf Funda
20 Bewertungen bei Google
-
Bellestein 13
10Hele fijne makelaar. Zeer vriendelijk kent de marktwaarde en helpt je van a tot z. Heb je vragen kan je altijd contact met hem opnemen. Raad hem zeker aan.
-
Amsterdamseweg 34
9Marcel is een energieke, vriendelijke en deskundige makelaar. Hij kent de markt en de omgeving. Hij is flexibel, en doelgericht.
-
Waterloweg 56
10Marcel is een topgozer die voor mijn oudere moeder meer dan fantastisch de verkoop van haar huis heeft begeleid. Zoals zij zegt, wat een fijne, open en eerlijke vent is dat. Komt afspraken strikt na! Dikke 10
-
Zijpendaal 5
9Het contact met de makelaar liep soepel de man heeft kennis en kundigheid en weet dus waar hij over praat. Geen negatieve dingen over te zeggen. Makelaar Talsma zal ik aan iedereen aanbevelen niks is te gek staat altijd voor je klaar.
-
Brouwerstraat 52
10Het contact met de makelaar verliep heel goed, bij vragen kon je altijd contact met hem opnemen. Zeer vriendelijk en duidelijke uitleg. Raad hem ter zeerste aan.
-
Wilsondreef 7
10Punctueel, snel, grote dosis humor, goed bereikbaar en zet extra stappen waar en wanneer nodig! Echt een aanrader!
-
Allebéstraat 1
10Übersetzt durch KITopmakelaar. Nichts ist Marcel zu viel, du kannst ihn praktisch Tag und Nacht stören. Natürlich nicht, aber praktisch.
-
Sint Hubertus 344
9Übersetzt durch KIImmer erreichbar für Fragen, gibt nützliche Tipps, gute Beratung und sehr schön ist die Begleitung während des gesamten Verkaufsprozesses Ihrer Wohnung.