Talsma Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Ede en de omgeving. Met jaren ervaring op de lokale vastgoedmarkt biedt het kantoor gerichte begeleiding bij aankoop, verkoop en taxatie van woningen. Uw wensen staan centraal in alles wat we doen. Het kantoor legt de nadruk op transparante communicatie en deskundige begeleiding. Met certificaten als VastgoedCert, NRVT en NWWI staat de expertise van het team ge...
Current housing stock
-
- Available
De Savornin Lohmanstraat 23
3904AM Veenendaal
€ 465.000 k.k.
€ 4.794/m²
BSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 223 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Madoeralaan 21
6714AM Ede
€ 300.000 k.k.
€ 5.455/m²
CSave as favorite- Living area
- 55 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold subject to confirmation
Legakker 3
6744VJ Ederveen
€ 750.000 k.k.
€ 4.777/m²
ASave as favorite- Living area
- 157 m²
- Land area
- 567 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Bremlaan 41
6713EA Ede
€ 415.000 k.k.
€ 5.533/m²
ESave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- 262 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Bellestein 13
6714DP Ede
€ 385.000 k.k.
€ 4.140/m²
CSave as favorite- Living area
- 93 m²
- Land area
- 128 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Parkrand 6
6714GN Ede
€ 500.000 k.k.
€ 3.497/m²
A+Save as favorite- Living area
- 143 m²
- Land area
- 163 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (47)
Review platforms
BronscoresTotal score
47 total reviews
Funda
27 reviews on Funda
20 reviews on Google
-
Bellestein 13
10Hele fijne makelaar. Zeer vriendelijk kent de marktwaarde en helpt je van a tot z. Heb je vragen kan je altijd contact met hem opnemen. Raad hem zeker aan.
-
Amsterdamseweg 34
9Marcel is een energieke, vriendelijke en deskundige makelaar. Hij kent de markt en de omgeving. Hij is flexibel, en doelgericht.
-
Waterloweg 56
10Marcel is een topgozer die voor mijn oudere moeder meer dan fantastisch de verkoop van haar huis heeft begeleid. Zoals zij zegt, wat een fijne, open en eerlijke vent is dat. Komt afspraken strikt na! Dikke 10
-
Zijpendaal 5
9Het contact met de makelaar liep soepel de man heeft kennis en kundigheid en weet dus waar hij over praat. Geen negatieve dingen over te zeggen. Makelaar Talsma zal ik aan iedereen aanbevelen niks is te gek staat altijd voor je klaar.
-
Brouwerstraat 52
10Het contact met de makelaar verliep heel goed, bij vragen kon je altijd contact met hem opnemen. Zeer vriendelijk en duidelijke uitleg. Raad hem ter zeerste aan.
-
Wilsondreef 7
10Punctueel, snel, grote dosis humor, goed bereikbaar en zet extra stappen waar en wanneer nodig! Echt een aanrader!
-
Allebéstraat 1
10Translated by AITop real estate agent. Nothing is too much for Marcel, you can literally disturb him day and night. Of course not, but literally.
-
Sint Hubertus 344
9Translated by AIAlways available for questions, provides useful tips, good advice and it's very nice to have the guidance throughout the entire sales process of your home.