Burgland Makelaars
"¡SIMPLEMENTE UN BUEN APODATERO!"
Burgland Makelaars is een onafhankelijk makelaarskantoor gevestigd in het centrum van Veenendaal. Wij leggen de nadruk op persoonlijkheid, kwaliteit en transparantie in alles wat we doen. Onze medewerkers combineren marktkennis met juridische en bouwtechnische expertise om u te ondersteunen bij elke stap van de weg. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuur, aanhuur en taxaties. Wij staan voor u klaar met betrouw...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Wilhelmina Druckerstraat 4
3903WH Veenendaal
€ 425.000 k.k.
€ 3.935/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 107 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Frederik van de Paltshof 4
3911LB Rhenen
€ 524.500 k.k.
€ 4.299/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Rembrandtlaan 25
3904ZK Veenendaal
€ 495.000 k.k.
€ 2.765/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 179 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Dalkruid 1
3903EV Veenendaal
€ 850.000 k.k.
€ 5.705/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 590 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Dagpauwooglaan 88
3905KB Veenendaal
€ 359.500 k.k.
€ 4.993/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Nieuwe Stationsstraat 11 12
6711AG Ede
€ 269.500 k.k.
€ 4.991/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 54 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (76)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
76 reseñas total
Funda
40 opiniones en Funda
36 reseñas en Google
-
Zuiderkruis 234
10Super fijne makelaar, heldere communicatie en komt afspraken altijd na. Kent de markt goed is pro-actief en weet hoe je een klant door het proces heen moet loodsen. Schept realistiche verwachtingen.
-
Gertjan van 't Klooster
-
Zuiderkruis 98
10Wessel was enorm waardevol bij de verkoop van ons huis. Goed / professioneel contact en gemakkelijk in de omgang!
-
Stationsstraat 22
9Burgland makelaars heeft goede inzicht Betrouwbaar makelaar Vriendelijke en fijne communicatie Zeker aanbevelen
-
Schrijverspark 169 03
10Een hele fijne makelaar met de juiste kennis en vriendelijk in de omgang. Goed bereikbaar en goede informatie voorziening.
-
Kerkewijk 128 A
10Het contact verliep heel plezierig voor ons. De makelaar was alert en attent. We hebben de samenwerking als heel prettig ervaren.
-
Torenvalk 24
10Ongedwongen behandeling en altijd meedenken zonder zichzelf op te dringen. Het was voor ons de eerste keer dat we ons huis verkochten en dan is het best wel prettig dat er alle tijd wordt genomen voor advies.
-
Anker 1
10na eerste kennismaking is de verkoop van ons huis erg goed verlopen , bezichtigingen werden na elkaar ingepland en na de bezichtigingen volgde direct een terug koppeling naar ons. Communicatie is prima verlopen.