Vogelenzang de Jong Makelaars B.V.
"Aves cantantes de Jong Makelaars. A su servicio!"
Wij helpen u met de verkoop of aankoop van uw woning, met realistisch en rationeel advies. Uw woonwens is van belang, daarom zorgen wij ervoor dat u rust ervaart tijdens het hele proces. Wij vinden het een eer om aan uw zijde te staan en u bij deze grote beslissingen te begeleiden. Sinds 2006 brengen we mensen in Rotterdam en omstreken met elkaar samen. Wij kijken naar de emotionele kant van woningtransacties, maar brengen die gedachten...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Elisabethlaan 7
3051JB Rotterdam
€ 625.000 k.k.
€ 7.530/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 126 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Gordelweg 199 D
3038GK Rotterdam
€ 398.000 k.k.
€ 4.189/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Bergweg 205 A 01
3037EJ Rotterdam
€ 352.500 k.k.
€ 5.779/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 61 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
P C Boutenssingel 28
2902BH Capelle aan den IJssel
€ 750.000 k.k.
€ 5.725/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 504 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Nassauplantsoen 55
3314LV Dordrecht
€ 199.500 k.k.
€ 3.500/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 57 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Bergweg 205 A 02
3037EJ Rotterdam
€ 699.500 k.k.
€ 5.465/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (98)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
98 reseñas total
Funda
66 opiniones en Funda
32 reseñas en Google
-
Statenlaan 59
9Goede begeleiding en informatie. Kon terecht met vragen en werd goed geadviseerd. Zou deze makelaar zeker aanbevelen
-
Olijflaan 67
10Wij hebben een hele fijne verkoopervaring met deze makelaar. Persoonlijk, respectvol, correct, uitstekende kennis van de markt.
-
Jelle Huisman
10We zochten een makelaar die meer deed dan alleen de woning online zetten en afwachten, en die hebben we zeker gevonden in Vogelenzang de Jong. Onze woning is succesvol verkocht, dankzij een aantal creatieve ideeen van Erik. We bevelen Vogelenzang de Jong dan ook zeker aan!
-
Glanswierstraat 19
10korte communicatie lijnen met deskundig advies. Erik Vogelenzang de Jong is zeer betrokken bij de verkoop voor zowel de koper als verkoper
-
Wilhelminalaan 22
10Erik en Arnoud zijn zeer fijne makelaars, met veel lokale marktkennis en een prettige manier van samenwerken. Erik staat altijd open voor contact, zelfs 's avonds als het spannend wordt, en houdt goed rekening met wat wij belangrijk vinden.
-
Spoorsingel 38 A02
10We zijn erg tevreden over het hele verkoopproces. Erik communiceert goed en heeft creatieve ideeen om de woning goed in de markt te zetten. We zochten een makelaar die meer deed dan alleen de woning online zetten en dan afwachten, en die hebben we zeker gevonden in Vogelenzang de Jong.
-