Entendemos lo importante que es tomar la elección correcta de vivienda. Ya sea que estés buscando tu primera vivienda, necesites más espacio o elijas una solución sostenible a lo largo de tu vida, estamos aquí para ayudarte con expertise y honestidad. Nuestra experiencia como agentes inmobiliarios te brinda consejos orientados y apoyo en cada paso del proceso. Para valoraciones, asesoramiento fiscal o ideas sobre mejoras sostenibles, si...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Molenweg 21 A
7396AA Terwolde
€ 629.000 k.k.
€ 4.006/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 157 m²
- Área del lote
- 290 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Grotenhuisstraat 58
7391HA Twello
€ 699.000 k.k.
€ 6.078/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Deventerstraat 624
7325WD Apeldoorn
€ 529.000 k.k.
€ 6.373/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 1490 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Molenallee 54 A
7384AP Wilp
€ 750.000 k.k.
€ 3.769/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 199 m²
- Área del lote
- 612 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nieuwe Veldjes 23
7391BL Twello
€ 595.000 k.k.
€ 4.343/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 263 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Michiel de Ruyterstraat 69
7391CT Twello
€ 399.000 k.k.
€ 5.700/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- 220 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (127)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
127 reseñas total
Funda
97 opiniones en Funda
30 reseñas en Google
-
Hombrakensepad 3 A
10Zeer kundig, goede strategie en vooral goed aansluiten bij onze persoonlijke situatie. Fijne ondersteuning in het hele proces door het hele team.
-
Ravelstraat 2
10Grote plus voor de deskundigheid, service en meedenken. Het hele proces goed begeleid. Vriendelijk. Kortom: Top!
-
Binnenweg 27
8Wij zijn erg tevreden over Van den belt Makelaars. Goede communicatie, service en begeleiding bij de verkoop van ons huis.
-
Grote Barteldweg 19
8Door het gebruik van Move moesten wij alle documenten zelf uploaden. Verder prima begeleid en was de woning binnen een maand verkocht
-
Schoolstraat 4 A
9We kregen prima advies en begeleiding. Er was ook goede communicatie via de app. Kortom een fijne makelaar!
-
Bert Bosma
10Fantastisch wat een vriendelijke, meedenkende en ondersteunende medewerkers bij Van den Belt makelaar in Twello. Bedankt, dat kon niet beter!
-
Bongerdstraat 11 A
9Wij wisten niet zo goed wat we moesten verwachten .Maar 't contact was zeer goed en al met al zijn erg tevreden met alles.
-
Hamersstraat 4
8Het contact met de makelaar verliep erg goed. Ik werd steeds op de hoogte gehouden van de voortgang van het proces. Ik raad van den Belt zeker aan
-
Achter de Hoven 57
8Ik werd goed op de hoogte gehouden met betrekking op kijkers. En wat deze van de woning vonden. Ook werd ik goed op de hoogte gehouden op het verloop van de kopers