Van de Water Makelaars Oosterhout
"Agentes del agua más pura"
Van de Water Makelaars is sinds 1979 actief als betrouwbare partner in de regio Breda, Oosterhout en Tilburg. Beginnend als familiebedrijf is het kantoor in de jaren sindsdien uitgegroeid tot een professionele makelaar in Brabant. Onze kernwaarden zijn openheid, betrokkenheid en kwaliteit, waarop we ons dagelijks richten om de beste resultaten te behalen. Wij werken in een hecht team met korte lijnen en duidelijke communicatie. Jouw wen...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Sperwerstraat 48
4901AX Oosterhout
€ 495.000 k.k.
€ 3.438/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 217 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Poolster 5
4907CA Oosterhout
€ 450.000 k.k.
€ 3.435/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 168 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Trekbeemd 73
4907DN Oosterhout
€ 489.000 k.k.
€ 3.762/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 167 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Klappeijstraat 62
4901HG Oosterhout
€ 355.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 61 m²
- Habitaciones de dormir
- —
-
- Disponible
Burggraafstraat 15
4902AP Oosterhout
€ 950.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 276 m²
- Área del lote
- 375 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Adriaen Aertszoonstraat 27
4931RZ Geertruidenberg
€ 335.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (85)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
85 reseñas total
Funda
85 opiniones en Funda
-
Frans Halslaan 88
9Veel kennis van de makrt ontwikkelingen en prettig in de communicatie. Prijs voor verkoop van een woning is relatief hoog
-
Plantsoen 33
10*Goede uitleg over de te regelen zaken: *Waarom bepaalde keuzes gemaakt worden. *Fijn contact tijdens bezichtigingsdagen. *Evaluatie van de bezichtigingen *En het samen bepalen van de eventuele kopers (voor-en nadelen) *Goede bereikbaarheid/reactie bij vragen. *Kortom: dik tevreden over onze makelaar !!
-
Stadhouderslaan 46
9Contact was prettig en zakelijk. Makelaar kon zich goed in mijn situatie inleven. Makelaar kende de lokale situatie erg goed wat zeker geholpen heeft. gedachtewisseling over prijsstelling was realistisch en open.
-
Vlaggeschip 50
10Contact met de makelaar is prettig, persoonlijk en professioneel. De makelaar is zeer bekend met de woningmarkt in zijn werkgebied.