Ideale Makelaar
"El Agente Ideal corre ya 5 años más rápido para usted"
Als uw NVM-makelaar in Breda en Oosterhout bent u bij Ideale Makelaar aan het juiste adres voor de verkoop of aankoop van uw woning. Met meer dan 25 jaar ervaring op de regio’s woningmarkt geven wij persoonlijk en energiek advies, waarbij we goed naar u luisteren om uw wensen in vervulling te brengen. Wij zijn een klein kantoor met drie medewerkers, wat betekent dat u direct contact maakt met Brigitte, Ursela of Robbert. U hoeft geen gr...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Sint Antoniushof 118
4902RZ Oosterhout
€ 479.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bredaseweg 33 C
4901KN Oosterhout
€ 300.000 k.k.
€ 4.167/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Schijfstraat 50
4847SM Teteringen
€ 645.000 k.k.
€ 4.778/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 314 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Lange Akker 151
4847KM Teteringen
€ 599.000 k.k.
€ 4.792/m²
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 135 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Atalantahof 49
4904XR Oosterhout
€ 549.000 k.k.
€ 4.902/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vinkstraat 26
4815AV Breda
€ 497.500 k.k.
€ 4.045/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 166 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (67)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
67 reseñas total
Funda
59 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Nonnenveld 535
10Deze makelaar heeft ervoor gezorgd dat wij snel deze woning konden kopen. Hij heeft met ons de bezichtiging gedaan , ons geadviseerd over het bod en de communicatie met de verkopende partij verzorgd . Binnen een dag bezichtiging , bod uitgebracht en geaccepteerd . Kan niet beter .
-
Turfsteker 12
10Heel fijn contact gehad, nam alle tijd en vriendelijk in de communicatie. Het was voor ons een verkoop met wat haken en ogen, maar hier hebben ze zich volop voor ingezet.
-
Rijksweg 179 B
9Fijn contact met de makelaar. Ze denkt mee, geeft verschillende opties, deed een goede markt analyse. Was ook betrokken bij het aankoopproces van de nieuwe woning. Biedt meerwaarde in het biedingsproces. Bij de verkoop kwam ze met een goede strategie.
-
Regentesseplein 7
10Absolute aanrader, verstand van zaken, zeer transparant en communicatief sterk. Hebben ons erg goed geholpen in de zoektocht naar ons nieuwe huis.
-
Sluijtershof 2
9Ter zake kundig. kent de "markt" goed. Bewaart de rust in een voor de verkoper heel spannende periode. Zegt wat hij doet en doet wat hij zegt. Geeft waar nodig tussentijds feedback (bijv. over opruimen van de woning). Maakt de verwachtingen over en weer bespreekbaar.
-
Schaepmanlaan 8
9Traducido por IAEstamos encantados con la asesoría de este agente inmobiliario y miramos atrás con muy buenos recuerdos a todo el proceso. Desde el primer contacto se sintió familiar y personal. Realmente tomó tiempo para conocer nuestra situación y deseos, y siempre estuvo fácil de contactar para preguntas o consultas. Lo que más nos diferenció fue que no solo estaba involucrado en la venta, sino también activamente buscando con nosotros una nueva vivienda. Él pensaba junto a nosotros, nos….