Randmeer Makelaars staat voor een persoonlijke en resultaatgerichte aanpak. Wij kijken naar de klant als centraal punt, zodat jij je volledig kunt richten op het kopen of verkopen van een woning. Van de eerste bezichtiging tot en met de notaris, begeleiden wij je door ieder stapje. Onze kennis van de markt is actueel, maar ook gericht op toekomstige ontwikkelingen. Een kennismaking is altijd gratis en vrijblijvend, of op kantoor of bij...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Ribbenboschweg 2
3853MN Ermelo
€ 1.150.000 k.k.
€ 4.528/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 254 m²
- Área del lote
- 645 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Vendido bajo reserva
Lange Haeg 123
3853EG Ermelo
€ 419.000 k.k.
€ 4.320/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Hogewal 22
3852XH Ermelo
€ 649.000 k.k.
€ 4.843/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 360 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Vendido
Pretoriusstraat 36
3851ZL Ermelo
€ 439.500 k.k.
€ 3.573/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 158 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Vendido
Lijsterlaan 48
3853TD Ermelo
€ 650.000 k.k.
€ 4.545/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 363 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Horsterboschweg 67
3853MR Ermelo
€ 685.000 ,-
€ 4.692/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 219 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (38)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
38 reseñas total
Funda
25 opiniones en Funda
13 reseñas en Google
-
Tuinfluiterstraat 8
10Goede begeleiding en goede uitleg, begrijpelijk en is behulpzaam en wij zijn zeer positief over deze makelaar
-
Franny Buttner-Lokhorst
10Randmeer makelaars een fijn makelaars kantoor met vriendelijke medewerkers die wij iedereen aan kunnen raden. Danny onze makelaar een fijne eerlijke en zakelijke man. Dus dit is echt een aanrader.
-
Van Emsthof 21
9Contact met makelaar verliep zeer soepel, altijd bereid om antwoorden te geven en te ontzorgen. Zeer goede begeleiding bij koop en verkoop. Mooie brochure.
-
Schoolweg 14
7In goed overleg is een andere medewerker ingezet, waarna de verkoop gestructureerder is verlopen. Gezien de exclusiviteit van de woning is de verkoop prima verlopen
-
Melissa Loedeman
10Traducido por IAEstamos super bien ayudados con la venta de nuestra vivienda. ¡Qué equipo increíble!
-
Badhuisweg 11
9Traducido por IATodo ha ido muy bien. La estimación inicial de que se superaría considerablemente el precio de venta no se ha cumplido en la práctica. Mi casa se ha vendido por debajo del precio de venta. Finalmente, tomé la decisión yo mismo porque teníamos un comprador serio y no había nuevas visitas programadas. Mi pensamiento era que cuanto más tiempo esté una casa en venta, menos ofertas se recibirán. No es una ciencia exacta.
-
Nelson Mandelahof 55