Randmeer Makelaars Ermelo
"D'abord les gens, puis les pierres !"
Randmeer Makelaars staat voor een persoonlijke en resultaatgerichte aanpak. Wij kijken naar de klant als centraal punt, zodat jij je volledig kunt richten op het kopen of verkopen van een woning. Van de eerste bezichtiging tot en met de notaris, begeleiden wij je door ieder stapje. Onze kennis van de markt is actueel, maar ook gericht op toekomstige ontwikkelingen. Een kennismaking is altijd gratis en vrijblijvend, of op kantoor of bij...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Lange Haeg 123
3853EG Ermelo
€ 419.000 k.k.
€ 4.320/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Horsterboschweg 87
3853MR Ermelo
€ 750.000 ,-
€ 4.902/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 307 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Horsterboschweg 75
3853MR Ermelo
€ 630.000 ,-
€ 4.468/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 199 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Hogewal 22
3852XH Ermelo
€ 649.000 k.k.
€ 4.843/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 360 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Vendu
Pretoriusstraat 36
3851ZL Ermelo
€ 439.500 k.k.
€ 3.573/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Vendu
Lijsterlaan 48
3853TD Ermelo
€ 650.000 k.k.
€ 4.545/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 363 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (38)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
38 avis total
Funda
25 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Tuinfluiterstraat 8
10Goede begeleiding en goede uitleg, begrijpelijk en is behulpzaam en wij zijn zeer positief over deze makelaar
-
Franny Buttner-Lokhorst
10Randmeer makelaars een fijn makelaars kantoor met vriendelijke medewerkers die wij iedereen aan kunnen raden. Danny onze makelaar een fijne eerlijke en zakelijke man. Dus dit is echt een aanrader.
-
Van Emsthof 21
9Contact met makelaar verliep zeer soepel, altijd bereid om antwoorden te geven en te ontzorgen. Zeer goede begeleiding bij koop en verkoop. Mooie brochure.
-
Schoolweg 14
7In goed overleg is een andere medewerker ingezet, waarna de verkoop gestructureerder is verlopen. Gezien de exclusiviteit van de woning is de verkoop prima verlopen
-
Melissa Loedeman
10Traduit par l'IANous avons été super bien aidés dans la vente de notre maison. Quel excellent équipe.
-
Badhuisweg 11
9Traduit par l'IATout s'est parfaitement déroulé. L'estimation initiale selon laquelle il y aurait un fort excédent n'a pas tenu dans la pratique. Ma maison a été vendue en dessous du prix demandé. J'ai finalement pris cette décision moi-même car nous avions un seul acheteur sérieux et il n'y avait pas de nouvelles visites programmées. Mon idée était que plus une maison reste en vente, moins il y aurait d'offres. Ce n'est pas exactement une science.