Randmeer Makelaars staat voor een persoonlijke en resultaatgerichte aanpak. Wij kijken naar de klant als centraal punt, zodat jij je volledig kunt richten op het kopen of verkopen van een woning. Van de eerste bezichtiging tot en met de notaris, begeleiden wij je door ieder stapje. Onze kennis van de markt is actueel, maar ook gericht op toekomstige ontwikkelingen. Een kennismaking is altijd gratis en vrijblijvend, of op kantoor of bij...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Ribbenboschweg 2
3853MN Ermelo
€ 1.150.000 k.k.
€ 4.528/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 254 m²
- Fläche des Grundstücks
- 645 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Lange Haeg 123
3853EG Ermelo
€ 419.000 k.k.
€ 4.320/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Hogewal 22
3852XH Ermelo
€ 649.000 k.k.
€ 4.843/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 360 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verkauft
Pretoriusstraat 36
3851ZL Ermelo
€ 439.500 k.k.
€ 3.573/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verkauft
Lijsterlaan 48
3853TD Ermelo
€ 650.000 k.k.
€ 4.545/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 363 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Horsterboschweg 67
3853MR Ermelo
€ 685.000 ,-
€ 4.692/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 219 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (38)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
38 Bewertungen insgesamt
Funda
25 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Tuinfluiterstraat 8
10Goede begeleiding en goede uitleg, begrijpelijk en is behulpzaam en wij zijn zeer positief over deze makelaar
-
Franny Buttner-Lokhorst
10Randmeer makelaars een fijn makelaars kantoor met vriendelijke medewerkers die wij iedereen aan kunnen raden. Danny onze makelaar een fijne eerlijke en zakelijke man. Dus dit is echt een aanrader.
-
Van Emsthof 21
9Contact met makelaar verliep zeer soepel, altijd bereid om antwoorden te geven en te ontzorgen. Zeer goede begeleiding bij koop en verkoop. Mooie brochure.
-
Schoolweg 14
7In goed overleg is een andere medewerker ingezet, waarna de verkoop gestructureerder is verlopen. Gezien de exclusiviteit van de woning is de verkoop prima verlopen
-
Melissa Loedeman
10Übersetzt durch KIWir sind super gut bei der Verkauf unserer Immobilie geholfen worden. Was für ein großartiges Team.
-
Badhuisweg 11
9Übersetzt durch KIAlles ist ausgezeichnet verlaufen. Die ursprüngliche Einschätzung, dass ein großer Überschuss vorhanden sein würde, hat sich in der Praxis nicht bestätigt. Mein Haus ist unter dem Verkaufspreis verkauft worden. Ich habe schließlich selbst die Wahl getroffen, weil wir einen einzigen ernsthaften Käufer hatten und keine neuen Besichtigungen in der Agenda standen. Mein Gedanke war, dass je länger ein Haus zum Verkauf steht, desto weniger Überbietungen kommen würden. Es ist keine exakte Wissenschaft.