Mirjam Teerink Taxaties & Vastgoed
En Varsseveld, Mirjam Teerink Taxaties & Vastgoed ofrece un servicio de calidad y personalizado en el mundo inmobiliario. Con un claro enfoque en la orientación al cliente y la calidad, nos aseguramos de que cada transacción fluya con suavidad. Ya sea la venta, compra o alquiler de inmuebles, estamos preparados para atenderle con conocimiento y dedicación. Ofrecemos un amplio abanico de servicios, entre los que se incluyen la venta, com...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Vlakkeeweg 8
7051GH Varsseveld
€ 679.000 k.k.
€ 5.030/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 2837 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Charlotte de Bourbonstraat 8
7051BG Varsseveld
€ 309.000 k.k.
€ 2.619/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 156 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Eksterhof 33
7051WP Varsseveld
€ 639.000 k.k.
€ 2.905/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 220 m²
- Área del lote
- 689 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Aaltenseweg 2
7051CM Varsseveld
€ 369.000 k.k.
€ 3.265/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 295 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Varsseveldseweg 299
7004JL Doetinchem
€ 569.000 k.k.
€ 4.215/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 2840 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido bajo reserva
Havikenhof 10
7051WB Varsseveld
€ 449.000 k.k.
€ 3.075/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 333 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (35)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
35 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
20 reseñas en Google
-
Rob Kraayenbrink
10Taxatie van mijn woning nodig gehad, Mirjam was snel, vriendelijk en heeft de tijd genomen om goede uitleg te geven.
-
Alie Rosch
10 -
Willem Heezen
10 -
Arentzenstraat 1
10Mirjam is duidelijk en makkelijk in de communicatie. Reageert snel op vragen. Ze neemt de tijd om dingen goed uit te leggen. De verkoop van het ouderlijke huis is hierdoor vlekkeloos verlopen. Met geduld en gevoel voor humor is de koop een succes geworden.
-
Aaltenseweg 30
10Mirjam is iemand die prettig is in de omgang en snapt heel goed wat je bedoelt. Ze heeft ons goed geholpen
-
Apenhorsterweg 2
10Een betrouwbare en deskundige makelaar. Reageert snel op vragen en gaf ons goede ondersteuning en adviezen bij de aankoop van ons huis.
-
Ton Verheijen
10We hadden een verzoek om ons huis te taxeren. Mirjam kon al vlot en dat was fijn. De communicatie verliep zeer prettig en ze gaf duidelijk aan hoe ze de waarde ging bepalen. Reeds na een paar werkdagen kregen we van haar de uitkomst en het rapport. Onze ervaring is dat ze kundig en accuraat handelt. Wij zijn heel blij dat we haar de taxatie hebben laten doen.
-
bram verhoeven
10We zijn zeer tevreden met de dienstverlening. Volgens afspraak was er de mogelijkheid voor een vlotte en uitgebreide taxatie. We kunnen Mirjam zeker aanbevelen.
-
bert huinink