ERA Makelaardij regio Alkmaar
""Preparado para la batalla y confiable"."
ERA Makelaardij regio Alkmaar staat bekend als een slagvaardige en betrouwbare makelaar in Alkmaar. Wij adviseren opdrachtgevers bij belangrijke beslissingen rondom het kopen, verkopen of huren van onroerend goed. Onze dienstverlening is persoonlijk, direct en gericht op tevredenheid. Of u nu een particulier of bedrijf is, wij staan voor u klaar met gedreven en betrouwbare ondersteuning. Bij het kopen of verkopen van een huis zijn er ve...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Jan van Goyenstraat 146
1816EH Alkmaar
€ 325.000 k.k.
€ 3.066/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Boeroestraat 8
1095VR Amsterdam
€ 625.000 k.k.
€ 6.868/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Augustijnsteeg 1
1811HB Alkmaar
€ 350.000 k.k.
€ 3.977/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Belle van Zuylenplein 59
1827MC Alkmaar
€ 350.000 k.k.
€ 4.667/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 141 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Leopoldstraat 5
1822KC Alkmaar
€ 425.000 k.k.
€ 4.126/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 124 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Koos Stikvoortlaan 8
1816NZ Alkmaar
€ 500.000 k.k.
€ 4.950/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 303 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (42)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
42 reseñas total
Funda
12 opiniones en Funda
30 reseñas en Google
-
Achterweg 13
9Een makelaar die erg met je mee denkt en ook veel voor je regelt Een erg deskundig en zeer prettig persoon waar je van op aan kan. Voor het maken van afspraken zeer duidelijk en prettig communiceren. Voor ons een dikke 10👍
-
Kevin van den Hoek
10Ik heb een taxatie laten uitvoeren, Gerard was snel beschikbaar en heeft goed werk geleverd!
-
Winkelwaard 23
8Contact met de verliep goed. Het makelaarskantoor zelf heeft niet super gedaan los van mails sturen.
-
Iepenlaan 19
9Prima! Vriendelijke contacten. Goede aflevering. Wat mij betreft aan te bevelen! Komt afspraken goed na!
-
Westfalenstraat 41
8Traducido por IA¡Bon colaboración, buena comunicación y nos ha ayudado expertamente con la compra de nuestra nueva vivienda!
-
Max Voermans
10 -
Korvetstraat 19
9Traducido por IAEra Alkmaar es una parte muy divertida para vender su casa. Contacto muy personal pero con un distanciamiento comercial. Estoy más que muy satisfecho.
-
Hans de rouge
10Traducido por IADejar realizar la tasación. Todo fue ordenado según el acuerdo
-
Mozartlaan 59
8Traducido por IAEl contacto con Gerard ha transcurrido de manera agradable. Gerard es amable, confiable y sociable en su trato. Fácil de contactar con preguntas. La casa se vendió rápidamente y todo está bien organizado.
-
Leslie Duijn