JANSS. Makelaardij & Taxaties
Gevestigd in Rotterdam, helpt Janss. Makelaardij & Taxaties u graag bij de volgende stap in uw woningcarrière. Wij zijn actief in de gehele regio Rijnmond en de Drechtsteden, met een sterke focus op persoonlijke begeleiding en professionele expertise. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Wij werken met een transparante en gedetailleerde benadering, gesteund door certificaten als VastgoedCert, NWWI...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Sonmansstraat 50 A
3039DK Rotterdam
€ 395.000 k.k.
€ 6.371/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 62 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
van der Waalsstraat 127
3132TL Vlaardingen
€ 300.000 k.k.
€ 3.614/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Samuel Mullerstraat 29 B
3023SM Rotterdam
€ 500.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Brittenoord 35
3079KA Rotterdam
€ 239.500 k.k.
€ 3.742/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Carry Pothuiskade 92
3137ZB Vlaardingen
€ 435.000 k.k.
€ 4.103/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 129 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Corneillestraat 32
3076VB Rotterdam
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 175 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (18)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
18 reseñas total
18 reseñas en Google
-
Ina van den Boogaart
10Professionele, persoonlijke, integere en complete begeleiding bij aan- en verkoop van de woning.
-
Berry Van Loenen
10Hele fijne en duidelijke communicatie. Alles word tot in de puntjes geregeld en ontzorgd. Zal zeker bij een nieuwe verkoop kiezen voor janss. Makelaardij.
-
John Van Der Sluijs
10Mario van Janss Makelaardij is een zeer goede aan en verkoopmakelaar. Na alle bezichtigingen was er altijd contact over het verloop van de dag. Ons huis was dan ook snel verkocht.
-
Bert Groeneveld
10Erg tevreden over onze samenwerking! Prettig in de omgang en denkt goed mee. Wat mij betreft een aanrader
-
Jonathan Baan
10Mario Janssen is een verademing in makelaarsland. Veel kennis van zaken, staat voor je klaar en 'voelt' jouw stijl van voors- en tegens goed aan. Een hele persoonlijke 'kleine' aanpak. Dat paste perfect bij onze wensen. Bedankt Mario!
-
Joury Heijstek
10Traducido por IAAgente inmobilario detallista y confiable.
-
keep it
10Traducido por IABuena colaboración con Mario. Llegó bien preparado a la primera cita y se atreve a establecer objetivos ambiciosos. Comunicación clara, cambia rápidamente y piensa junto con nosotros.
-
Sean van de Velde
10Traducido por IANecesitábamos un informe de tasación para la financiación de nuestra reforma. Una semana después del primer contacto con el tasador ya teníamos el informe. Poco tiempo después, la financiación ya estaba cerrada. Servicio rápido, acuerdos claros y todas las citas cumplidas correctamente.