JANSS. Makelaardij & Taxaties
Gevestigd in Rotterdam, helpt Janss. Makelaardij & Taxaties u graag bij de volgende stap in uw woningcarrière. Wij zijn actief in de gehele regio Rijnmond en de Drechtsteden, met een sterke focus op persoonlijke begeleiding en professionele expertise. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Wij werken met een transparante en gedetailleerde benadering, gesteund door certificaten als VastgoedCert, NWWI...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sonmansstraat 50 A
3039DK Rotterdam
€ 395.000 k.k.
€ 6.371/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
van der Waalsstraat 127
3132TL Vlaardingen
€ 300.000 k.k.
€ 3.614/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Samuel Mullerstraat 29 B
3023SM Rotterdam
€ 500.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Brittenoord 35
3079KA Rotterdam
€ 239.500 k.k.
€ 3.742/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Carry Pothuiskade 92
3137ZB Vlaardingen
€ 435.000 k.k.
€ 4.103/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Corneillestraat 32
3076VB Rotterdam
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 175 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (18)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
18 avis total
18 commentaires sur Google
-
Ina van den Boogaart
10Professionele, persoonlijke, integere en complete begeleiding bij aan- en verkoop van de woning.
-
Berry Van Loenen
10Hele fijne en duidelijke communicatie. Alles word tot in de puntjes geregeld en ontzorgd. Zal zeker bij een nieuwe verkoop kiezen voor janss. Makelaardij.
-
John Van Der Sluijs
10Mario van Janss Makelaardij is een zeer goede aan en verkoopmakelaar. Na alle bezichtigingen was er altijd contact over het verloop van de dag. Ons huis was dan ook snel verkocht.
-
Bert Groeneveld
10Erg tevreden over onze samenwerking! Prettig in de omgang en denkt goed mee. Wat mij betreft een aanrader
-
Jonathan Baan
10Mario Janssen is een verademing in makelaarsland. Veel kennis van zaken, staat voor je klaar en 'voelt' jouw stijl van voors- en tegens goed aan. Een hele persoonlijke 'kleine' aanpak. Dat paste perfect bij onze wensen. Bedankt Mario!
-
Joury Heijstek
10Traduit par l'IAAgent immoblier agréable et fiable.
-
keep it
10Traduit par l'IATrès bonne collaboration avec Mario ! Il s'est bien préparé pour la première rencontre et ose fixer des objectifs ambitieux. Communication claire, il réagit rapidement et pense avec.
-
Sean van de Velde
10Traduit par l'IANous avions besoin d'un rapport d'expertise pour la financement de notre rénovation. Dans les sept jours suivant le premier contact avec l'expert, nous avions déjà reçu le rapport. Peu de temps après, le financement était déjà finalisé ! Service rapide, accords clairs et toutes les promesses respectées proprement.