Hoogervorst Makelaardij
Hoogervorst Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Lisserbroek en de omgeving. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de lokale markt, helpen we u bij elke stap op het woningmarkttraject. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw wensen. Wij communiceren in Nederlands en E...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Rooversbroekdijk 44
2162JX Lisse
€ 535.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 129 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Huigsloterdijk 410
2158LS Buitenkaag
€ 650.000 k.k.
€ 4.221/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 154 m²
- Área del lote
- 471 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Flierveld 83
2151LE Nieuw-Vennep
€ 675.000 k.k.
€ 4.720/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 146 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Dopheidestraat 32
2165VP Lisserbroek
€ 515.000 k.k.
€ 4.364/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 153 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Olycanstraat 22
2013PK Haarlem
€ 385.000 k.k.
€ 6.111/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Piet Heinstraat 129
2161VB Lisse
€ 900.000 k.k.
€ 6.716/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (48)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
48 reseñas total
Funda
37 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Magnoliastraat 35
10Hoogervorst Makelaardij heeft de verkoop van mijn woning uitstekend verzorgd. Vanaf het eerste gesprek tot en met de overdracht bij de notaris. Is zeer deskundig en altijd snel bereikbaar met duidelijke informatie.
-
van de Mortelstraat 42
9Contact met de makelaar verliep zeer soepel. We konden bellen, mailen en appen. Heel prettig. Afspraken werden zeer secuur nagekomen en de afhandeling was heel professioneel.
-
Verdilaan 127
10Zeer goede ervaring met Hoogervorst makelaardij. Deskundig, professioneel en duidelijk in de communicatie. Alles werd goed uitgelegd en het proces verliep soepel. Zeker aan te raden voor wie op zoek is naar een betrouwbare makelaar.
-
Dopheidestraat 45
10Traducido por IAA pesar del desfavorable período de venta, la vivienda se vendió en poco tiempo. Y con el trayecto de venta, nos han guiado muy profesionalmente Maurice y Corina.
-
Het Zwiggelterveld 110
9Traducido por IAAsistencia competente y adecuada. Buena comunicación, líneas cortas. Bonita presentación en Funda. Buena asistencia durante el desbloqueo. Contacto agradable.
-
Bremstraat 10
9Traducido por IAMaurice conoce mucho del mercado local. Con una venta fluida, estamos muy satisfechos por la tercera x
-
Randmeerstraat 43
10Traducido por IA¡Todo desde el primer contacto hasta la venta fue muy fluido y profesional. Gracias Maurice y Corina por la buena colaboración!