Alpina Leiden, vroeger De Leeuw Makelaardij, biedt een breed aanbod van makelaarsdiensten in Leiden. Van verkoop tot verhuur, taxaties en financieel advies, wij zorgen voor een persoonlijke en professionele begeleiding bij elke stap van het proces. Ons team van ervaren NVM makelaars staat voor jou klaar om jouw wensen te realiseren en een oplossing te vinden die past bij jouw situatie. Wij zijn onderdeel van het landelijke Alpina-netwer...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Apollolaan 428
2324CE Leiden
€ 579.000 k.k.
€ 4.321/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Coornhertstraat 39
2332AN Leiden
€ 500.000 k.k.
€ 5.618/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 115 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Granaatplein 103
2332LG Leiden
€ 495.000 k.k.
€ 5.824/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Condorhorst 164
2317AZ Leiden
€ 325.000 k.k.
€ 3.824/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Morellenweg 23
2321DB Leiden
€ 395.000 k.k.
€ 5.197/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Condorhorst 14
2317AP Leiden
€ 325.000 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (107)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
107 reseñas total
Funda
93 opiniones en Funda
14 reseñas en Google
-
Pasteurstraat 125
10Goed geholpen door Danielle. Duidelijke communicatie en realistische verwachtingen geschapen. Ze kent de markt als geen ander. Tevreden ook met dienstverlening rondom voorbereiding, zoals het maken van foto’s etc.
-
Flemingstraat 71
9Goede gesprekken en informatie tijdens het proces, snelle en goede terugkoppeling van bezichtigingen. Ik ben zeer tevreden met het inschakelen van Danielle Peet van Alpina Leiden.
-
Galgewater 20
8De makelaar hielp goed vooraf aan de foto reportage met adviezen over wat weg moest of anders staat. Na de bezichtigingen van geïnteresseerden informeerde hij mij uitgebreid over de verschillende mensen die er waren geweest en of ze geïnteresseerd waren. Tevens of ze naar zijn eerste indruk het appartement konden kopen. Bij de bieding ook goed overleg over een bod accepteren of nog even afwachten of er bij de nog geplande bezichtigingen kopers bij zouden zijn. Hierdoor werd het…
-
Rijnsburgersingel 64
10De wisselwerking tussen ons en de makelaar is zeer soepel verlopen, wat ook tot uiting komt in de bovenstaande waardering.
-
Kasteelhof 15
8Traducido por IATodo transcurrió muy bien. Muy contento con la accesibilidad de mi agente inmobiliario. Un contacto muy agradable en todos los aspectos!