Woonaccent Natuurlijk
"donde en casa coincide."
In Westerbork, Hoogeveen en de omgevende dorpen biedt Woonaccent persoonlijke begeleiding bij het kopen of verkopen van een woning. Met aandacht voor zowel de woning als de leefomgeving wordt je gesteund bij elke stap van het proces. Veel mensen zoeken duidelijkheid over de waarde van hun woning, de marktontwikkelingen en welke keuzes verstandig zijn. Daarom leggen Mark en Annet de nadruk op overzicht, transparantie en rustig tempo. Het...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Grote Kerkstraat 108
7902CM Hoogeveen
€ 425.000 k.k.
€ 2.951/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 219 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zuiderweg 10
7907CL Hoogeveen
€ 450.000 k.k.
€ 3.719/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 274 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Trambaan 3
7911TM Nieuweroord
€ 925.000 k.k.
€ 3.599/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 257 m²
- Área del lote
- 14125 m²
- Habitaciones de dormir
- 8
-
- Disponible
Jan Kreeftweg 5
7913VW Hollandscheveld
€ 1.550.000 k.k.
€ 7.014/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 221 m²
- Área del lote
- 29641 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Langedijk 13 b
7913VG Hollandscheveld
€ 979.000 k.k.
€ 3.330/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 294 m²
- Área del lote
- 2274 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Schoolpad 9
7914TA Noordscheschut
€ 775.000 k.k.
€ 5.741/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 7055 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (45)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
45 reseñas total
Funda
10 opiniones en Funda
35 reseñas en Google
-
Rob Willems
10Zeer goede begeleiding bij de verkoop van onze woning in Hoogeveen. Veel kennis van de markt in Hoogeveen en heldere, snelle communicatie. Opvallend voor ons was de groepsapp, iedereen snel op de hoogte van wat er speelt. Annet was, en is, snel in communicatie zoals wij dat ook zijn. Snel schakelen en door. Een mooie en fijne samenwerking door enerzijds oprechtheid, eerlijkheid en anderzijds ook gunning. Al met al een mooie samenwerking met een goed resultaat. Ook willen we Mark bedanken voor zijn inzet en niet te vergeten Jessica van de backoffice voor de fijne ontvangst op locatie in Westerbork. Alle drie erg bedankt voor de samenwerking. Een aanrader voor een iedere die zijn of haar huis wil verkopen. Groeten Rob en Ellen Willems - Floris
-
Wouter Groeneweg
10Zeer gedreven en attent, op korte termijn een uitstekend taxatierapport ontvangen.
-
John Teunissen
10Woonaccent heeft ons zeer goed geholpen met de aankoop van een nieuwe woning en bij de verkoop van onze huidige woning. Zoals het wel bekend is komt hier veel bij kijken en is beste wel spannend. Het hele team van Woonaccent heeft ons hier heel goed bij geholpen waardoor het probleemloos is verlopen. Annet was onze makelaar en heeft veel geduld met ons gehad en was ook buiten haar werktijden nog aanspreekbaar. Je weet van tevoren niet welke makelaar je moet kiezen bij zo'n spannend avontuur Wij hebben gelukkig de juiste gekozen