Woonaccent Natuurlijk
"où chez soi convient."
In Westerbork, Hoogeveen en de omgevende dorpen biedt Woonaccent persoonlijke begeleiding bij het kopen of verkopen van een woning. Met aandacht voor zowel de woning als de leefomgeving wordt je gesteund bij elke stap van het proces. Veel mensen zoeken duidelijkheid over de waarde van hun woning, de marktontwikkelingen en welke keuzes verstandig zijn. Daarom leggen Mark en Annet de nadruk op overzicht, transparantie en rustig tempo. Het...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Grote Kerkstraat 108
7902CM Hoogeveen
€ 425.000 k.k.
€ 2.951/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 219 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zuiderweg 10
7907CL Hoogeveen
€ 450.000 k.k.
€ 3.719/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 274 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Trambaan 3
7911TM Nieuweroord
€ 925.000 k.k.
€ 3.599/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 257 m²
- Superficie du terrain
- 14125 m²
- Chambres de coucher
- 8
-
- Disponible
Jan Kreeftweg 5
7913VW Hollandscheveld
€ 1.550.000 k.k.
€ 7.014/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 221 m²
- Superficie du terrain
- 29641 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Langedijk 13 b
7913VG Hollandscheveld
€ 979.000 k.k.
€ 3.330/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 294 m²
- Superficie du terrain
- 2274 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Schoolpad 9
7914TA Noordscheschut
€ 775.000 k.k.
€ 5.741/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 7055 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (45)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
45 avis total
Funda
10 commentaires sur Funda
35 commentaires sur Google
-
Rob Willems
10Zeer goede begeleiding bij de verkoop van onze woning in Hoogeveen. Veel kennis van de markt in Hoogeveen en heldere, snelle communicatie. Opvallend voor ons was de groepsapp, iedereen snel op de hoogte van wat er speelt. Annet was, en is, snel in communicatie zoals wij dat ook zijn. Snel schakelen en door. Een mooie en fijne samenwerking door enerzijds oprechtheid, eerlijkheid en anderzijds ook gunning. Al met al een mooie samenwerking met een goed resultaat. Ook willen we Mark bedanken voor zijn inzet en niet te vergeten Jessica van de backoffice voor de fijne ontvangst op locatie in Westerbork. Alle drie erg bedankt voor de samenwerking. Een aanrader voor een iedere die zijn of haar huis wil verkopen. Groeten Rob en Ellen Willems - Floris
-
Wouter Groeneweg
10Zeer gedreven en attent, op korte termijn een uitstekend taxatierapport ontvangen.
-
John Teunissen
10Woonaccent heeft ons zeer goed geholpen met de aankoop van een nieuwe woning en bij de verkoop van onze huidige woning. Zoals het wel bekend is komt hier veel bij kijken en is beste wel spannend. Het hele team van Woonaccent heeft ons hier heel goed bij geholpen waardoor het probleemloos is verlopen. Annet was onze makelaar en heeft veel geduld met ons gehad en was ook buiten haar werktijden nog aanspreekbaar. Je weet van tevoren niet welke makelaar je moet kiezen bij zo'n spannend avontuur Wij hebben gelukkig de juiste gekozen