Woonaccent Natuurlijk
"waar thuis klopt."
In Westerbork, Hoogeveen und den umliegenden Dörfern bietet Woonaccent persönliche Betreuung beim Kauf oder Verkauf einer Immobilie. Mit Aufmerksamkeit sowohl für die Immobilie als auch für die Lebensumgebung wird man bei jedem Schritt des Prozesses unterstützt. Viele Menschen suchen Klarheit über den Wert ihrer Immobilie, die Marktentwicklungen und welche Entscheidungen sinnvoll sind. Daher legen Mark und Annet den Schwerpunkt auf Über...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Grote Kerkstraat 108
7902CM Hoogeveen
€ 425.000 k.k.
€ 2.951/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 219 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Zuiderweg 10
7907CL Hoogeveen
€ 450.000 k.k.
€ 3.719/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 274 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Trambaan 3
7911TM Nieuweroord
€ 925.000 k.k.
€ 3.599/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 257 m²
- Fläche des Grundstücks
- 14125 m²
- Schlafzimmer
- 8
-
- Verfügbar
Jan Kreeftweg 5
7913VW Hollandscheveld
€ 1.550.000 k.k.
€ 7.014/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 221 m²
- Fläche des Grundstücks
- 29641 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Langedijk 13 b
7913VG Hollandscheveld
€ 979.000 k.k.
€ 3.330/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 294 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2274 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Schoolpad 9
7914TA Noordscheschut
€ 775.000 k.k.
€ 5.741/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 7055 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (45)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
45 Bewertungen insgesamt
Funda
10 Bewertungen auf Funda
35 Bewertungen bei Google
-
Rob Willems
10Zeer goede begeleiding bij de verkoop van onze woning in Hoogeveen. Veel kennis van de markt in Hoogeveen en heldere, snelle communicatie. Opvallend voor ons was de groepsapp, iedereen snel op de hoogte van wat er speelt. Annet was, en is, snel in communicatie zoals wij dat ook zijn. Snel schakelen en door. Een mooie en fijne samenwerking door enerzijds oprechtheid, eerlijkheid en anderzijds ook gunning. Al met al een mooie samenwerking met een goed resultaat. Ook willen we Mark bedanken voor zijn inzet en niet te vergeten Jessica van de backoffice voor de fijne ontvangst op locatie in Westerbork. Alle drie erg bedankt voor de samenwerking. Een aanrader voor een iedere die zijn of haar huis wil verkopen. Groeten Rob en Ellen Willems - Floris
-
Wouter Groeneweg
10Zeer gedreven en attent, op korte termijn een uitstekend taxatierapport ontvangen.
-
John Teunissen
10Woonaccent heeft ons zeer goed geholpen met de aankoop van een nieuwe woning en bij de verkoop van onze huidige woning. Zoals het wel bekend is komt hier veel bij kijken en is beste wel spannend. Het hele team van Woonaccent heeft ons hier heel goed bij geholpen waardoor het probleemloos is verlopen. Annet was onze makelaar en heeft veel geduld met ons gehad en was ook buiten haar werktijden nog aanspreekbaar. Je weet van tevoren niet welke makelaar je moet kiezen bij zo'n spannend avontuur Wij hebben gelukkig de juiste gekozen