Honings Vastgoed
In Bocholtz en de omgeving staat Honings Vastgoed voor betrokken, persoonlijke en gedetailleerde dienstverlening in de vastgoedwereld. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, help ik je zorgvuldig en met inzet doorheen het hele proces van aankoop, verkoop of huur. Honings Vastgoed biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Mijn werkwijze is gericht op transparantie, betrouwbaarheid en persoonlijke aanda...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Eikenhoven 43
6225GV Maastricht
€ 355.000 k.k.
€ 3.737/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Maria Gorettiplein 8
6462XB Kerkrade
€ 295.000 k.k.
€ 3.782/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Schoolstraat 4
6351EJ Bocholtz
€ 350.000 k.k.
€ 2.671/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 310 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Steenberg 51
6351AR Bocholtz
€ 345.000 k.k.
€ 2.949/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 650 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Gillissenstraat 8
6369ER Simpelveld
€ 850.000 k.k.
€ 4.594/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 1762 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Kanthuisstraat 18
6369SM Simpelveld
€ 340.000 k.k.
€ 0/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 203 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (29)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
29 reseñas total
Funda
6 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
Schoolstraat 4
10Rob was heel betrokken en altijd bereikbaar. Hij heeft me volledig ontzorgd. Hij betrok me bij het proces en adviseerde, terwijl ik als verkoper de doorslaggevende keuzes zelf kon maken. Ik heb het ervaren als een zeer prettige en persoonlijke samenwerking.
-
Maria Gorettiplein 8
9Ontspannen, deskundig en open gecommuniceerd met elkaar Je eigen visie gecombineerd met een deskundig advies leverde een prima resultaat
-
Sten Rompen
10 -
Jeffrey Vogt
10Zeer prettige ervaring met Honings Vastgoed, professionele en correcte afhandeling. Zeer aan te bevelen.
-
josef feuer
8 -
Piet Vanhommerig
10Traducido por IAUn agente inmobiliario que es honesto, confiable y muy competente. Te acompaña desde el principio hasta el final del proceso completo de venta. Ninguna pregunta es demasiado grande para él, siempre recibes una respuesta detallada. Te mantiene informado de toda la información y desarrollo. Un agente inmobiliario TOP al que recomendaría a cualquiera.
-
Kanthuisstraat 18
9Traducido por IARob es experto y experimentado. Nos guió bien a través del proceso y dio buenas sugerencias. Los cambios se implementaron rápidamente. Gracias Rob