Honings Vastgoed
In Bocholtz en de omgeving staat Honings Vastgoed voor betrokken, persoonlijke en gedetailleerde dienstverlening in de vastgoedwereld. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, help ik je zorgvuldig en met inzet doorheen het hele proces van aankoop, verkoop of huur. Honings Vastgoed biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Mijn werkwijze is gericht op transparantie, betrouwbaarheid en persoonlijke aanda...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Eikenhoven 43
6225GV Maastricht
€ 355.000 k.k.
€ 3.737/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Maria Gorettiplein 8
6462XB Kerkrade
€ 295.000 k.k.
€ 3.782/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Schoolstraat 4
6351EJ Bocholtz
€ 350.000 k.k.
€ 2.671/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 310 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Steenberg 51
6351AR Bocholtz
€ 345.000 k.k.
€ 2.949/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 650 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Gillissenstraat 8
6369ER Simpelveld
€ 850.000 k.k.
€ 4.594/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- 1762 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Kanthuisstraat 18
6369SM Simpelveld
€ 340.000 k.k.
€ 0/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 203 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (29)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
29 avis total
Funda
6 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
Schoolstraat 4
10Rob was heel betrokken en altijd bereikbaar. Hij heeft me volledig ontzorgd. Hij betrok me bij het proces en adviseerde, terwijl ik als verkoper de doorslaggevende keuzes zelf kon maken. Ik heb het ervaren als een zeer prettige en persoonlijke samenwerking.
-
Maria Gorettiplein 8
9Ontspannen, deskundig en open gecommuniceerd met elkaar Je eigen visie gecombineerd met een deskundig advies leverde een prima resultaat
-
Sten Rompen
10 -
Jeffrey Vogt
10Zeer prettige ervaring met Honings Vastgoed, professionele en correcte afhandeling. Zeer aan te bevelen.
-
josef feuer
8 -
Piet Vanhommerig
10Traduit par l'IAUn agent immobilier honnête, fiable et très compétent. Il vous accompagne dès le début jusqu'à la fin du processus de vente complet. Aucune question n'est trop grande pour lui, vous obtenez toujours une réponse détaillée. Il vous tient informé de toutes les informations et développements. Un agent immobilier TOP que je recommanderais à tout le monde.
-
Kanthuisstraat 18
9Traduit par l'IARob est compétent et expérimenté. Il nous a bien accompagnés dans le processus et a donné de bons conseils. Les modifications ont été apportées rapidement. Merci Rob