Honings Vastgoed
In Bocholtz en de omgeving staat Honings Vastgoed voor betrokken, persoonlijke en gedetailleerde dienstverlening in de vastgoedwereld. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, help ik je zorgvuldig en met inzet doorheen het hele proces van aankoop, verkoop of huur. Honings Vastgoed biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Mijn werkwijze is gericht op transparantie, betrouwbaarheid en persoonlijke aanda...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Eikenhoven 43
6225GV Maastricht
€ 355.000 k.k.
€ 3.737/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 138 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Maria Gorettiplein 8
6462XB Kerkrade
€ 295.000 k.k.
€ 3.782/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Schoolstraat 4
6351EJ Bocholtz
€ 350.000 k.k.
€ 2.671/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 310 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Steenberg 51
6351AR Bocholtz
€ 345.000 k.k.
€ 2.949/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 650 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Gillissenstraat 8
6369ER Simpelveld
€ 850.000 k.k.
€ 4.594/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 185 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1762 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Kanthuisstraat 18
6369SM Simpelveld
€ 340.000 k.k.
€ 0/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 203 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (29)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
29 Bewertungen insgesamt
Funda
6 Bewertungen auf Funda
23 Bewertungen bei Google
-
Schoolstraat 4
10Rob was heel betrokken en altijd bereikbaar. Hij heeft me volledig ontzorgd. Hij betrok me bij het proces en adviseerde, terwijl ik als verkoper de doorslaggevende keuzes zelf kon maken. Ik heb het ervaren als een zeer prettige en persoonlijke samenwerking.
-
Maria Gorettiplein 8
9Ontspannen, deskundig en open gecommuniceerd met elkaar Je eigen visie gecombineerd met een deskundig advies leverde een prima resultaat
-
Sten Rompen
10 -
Jeffrey Vogt
10Zeer prettige ervaring met Honings Vastgoed, professionele en correcte afhandeling. Zeer aan te bevelen.
-
josef feuer
8 -
Piet Vanhommerig
10Übersetzt durch KIEin Makler, der ehrlich, zuverlässig und sehr kompetent ist. Er begleitet Sie vom Anfang bis zum Ende des gesamten Verkaufsprozesses. Keine Frage ist ihm zu groß, Sie erhalten immer eine detaillierte Antwort. Er hält Sie über alle Informationen und Entwicklungen auf dem Laufenden. Ein TOP-Makler, den ich jedem empfehlen würde.
-
Kanthuisstraat 18
9Übersetzt durch KIRob ist kompetent und erfahren. Er begleitete uns gut durch den Prozess und gab gute Tipps. Änderungen wurden schnell vorgenommen. Danke Rob