Makelaarskantoor Mantel BV
Makelaarskantoor Mantel BV staat al meer dan 80 jaar voor in de regio Aalsmeer en Amstelveen. Wij combineren lokale kennis met ervaring in verkoop, aankoop en taxaties van woningen en onroerend goed. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat uw wensen centraal staan, van oriëntatie tot de laatste stap. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties van woningen en bedrijfsruimtes. Onze expertise in NWWI-taxaties en vastg...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Uiterweg 276
1431AW Aalsmeer
€ 500.000 k.k.
€ 6.410/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Frans de Bieslaan 58
1431WM Aalsmeer
€ 450.000 k.k.
€ 6.522/m²
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- 59 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Dignahoeve 28
1187LX Amstelveen
€ 515.000 k.k.
€ 5.852/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Haya van Somerenstraat 25
1433PA Kudelstaart
€ 535.000 k.k.
€ 4.652/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 153 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Tuin 4
1431LW Aalsmeer
€ 549.000 k.k.
€ 4.613/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zijdstraat 31 f
1431EA Aalsmeer
€ 369.000 ,-
€ 7.688/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 48 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (20)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
20 reseñas total
Funda
7 opiniones en Funda
13 reseñas en Google
-
Korfstraat 84
8Goede begeleiding, wel af en toe zelf contact gezocht met de makelaar om plannen te bespreken. Groeten.
-
Primulastraat 34
10Wij zijn fantastisch begeleid bij verkoop van onze woning. Het was allemaal snel geregeld, van fotograaf tot het plannen en doen van de bezichtigingen. Er werd snel en adequaat gehandeld.
-
Miguel de Sousa
10 -
A.H. Blaauwstraat 22
10Super geholpen bij de verkoop van onze woning. Vooral veel hulp gehad met de overdracht. De hulp was nodig vanwege de zeer slechte behandeling van Meervaart Notarissen B.V. In Nieuw-Vennep. André Dagelet heeft veel hulp geboden waardoor de overdracht toch op tijd door kon gaan!
-
Nieuwveens Jaagpad 19
10Traducido por IASí, super como siempre. Pensar con tu mente consejos honestos y abierto.. Si quieres todo, entonces ve a mantel makelaars. Perfecto conocimiento de negocios.
-
Venusstraat 2
9Traducido por IAAyudado en primer lugar. Poco mirar atrás y amable. Todo junto, encima. Estamos muy satisfechos con Mantel corredores.
-
Amstelkade 102
8Traducido por IABuen contacto con el agente inmobiliario. Buenos consejos, acción rápida cuando se le pide algo. La vivienda se vendió rápidamente, gracias a este agente inmobiliario.
-
Midscheepsstraat 11
8Traducido por IAHabía un excelente contacto con el agente inmobiliario, dio buenos consejos y organizó todo perfectamente, como habíamos acordado. Profesional y eficaz.