Makelaarskantoor Mantel BV
Makelaarskantoor Mantel BV staat al meer dan 80 jaar voor in de regio Aalsmeer en Amstelveen. Wij combineren lokale kennis met ervaring in verkoop, aankoop en taxaties van woningen en onroerend goed. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat uw wensen centraal staan, van oriëntatie tot de laatste stap. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties van woningen en bedrijfsruimtes. Onze expertise in NWWI-taxaties en vastg...
Current housing stock
-
- Available
Uiterweg 276
1431AW Aalsmeer
€ 500.000 k.k.
€ 6.410/m²
DSave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- 250 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Frans de Bieslaan 58
1431WM Aalsmeer
€ 450.000 k.k.
€ 6.522/m²
A++++Save as favorite- Living area
- 69 m²
- Land area
- 59 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Dignahoeve 28
1187LX Amstelveen
€ 515.000 k.k.
€ 5.852/m²
BSave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Haya van Somerenstraat 25
1433PA Kudelstaart
€ 535.000 k.k.
€ 4.652/m²
CSave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 153 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Tuin 4
1431LW Aalsmeer
€ 549.000 k.k.
€ 4.613/m²
ASave as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 137 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Zijdstraat 31 f
1431EA Aalsmeer
€ 369.000 ,-
€ 7.688/m²
ASave as favorite- Living area
- 48 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (20)
Review platforms
BronscoresTotal score
20 total reviews
Funda
7 reviews on Funda
13 reviews on Google
-
Korfstraat 84
8Goede begeleiding, wel af en toe zelf contact gezocht met de makelaar om plannen te bespreken. Groeten.
-
Primulastraat 34
10Wij zijn fantastisch begeleid bij verkoop van onze woning. Het was allemaal snel geregeld, van fotograaf tot het plannen en doen van de bezichtigingen. Er werd snel en adequaat gehandeld.
-
Miguel de Sousa
10 -
A.H. Blaauwstraat 22
10Super geholpen bij de verkoop van onze woning. Vooral veel hulp gehad met de overdracht. De hulp was nodig vanwege de zeer slechte behandeling van Meervaart Notarissen B.V. In Nieuw-Vennep. André Dagelet heeft veel hulp geboden waardoor de overdracht toch op tijd door kon gaan!
-
Nieuwveens Jaagpad 19
10Translated by AIYes, super as always. Thinking with you, honest advice and open. If you want everything, then go to mantel real estate agents. Perfect knowledge of the business.
-
Venusstraat 2
9Translated by AIExcellent service. Little to no hassle and friendly. All in all, great. We are therefore very satisfied with Mantel Makelaars.
-
Amstelkade 102
8Translated by AIGood contact with the real estate agent. Good advice, quick action when you asked for something. The property was sold quickly, thanks to this real estate agent.
-
Midscheepsstraat 11
8Translated by AIThere was excellent communication with the real estate agent, they gave good advice and arranged everything perfectly, as we had agreed. Professional and proactive.