Heemborgh Makelaars Nieuw-Vennep
"Driven, engaged and enthusiastic!"
Er breekt een leuke, spannende tijd aan. Of je nu op zoek bent naar een nieuw thuis of je huidige woning wilt verkopen, we begrijpen dat dit een belangrijke stap is. Bij Heemborgh Makelaars Nieuw-Vennep staan we voor jou en zorgen ervoor dat je belangen centraal staan. Met passie, gedrevenheid en betrokkenheid helpen we je doorheen het proces. Onze specialisatie ligt in verkoop, aankoop en taxaties. Daarnaast zijn we gespecialiseerd in...
Current housing stock
-
- Available
Vivaldisingel 33
2151GM Nieuw-Vennep
€ 750.000 k.k.
€ 4.688/m²
ASave as favorite- Living area
- 160 m²
- Land area
- 204 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kerkstraat 5
2153BD Nieuw-Vennep
€ 595.000 k.k.
€ 4.837/m²
DSave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 313 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Zijlpoort 8
2152RA Nieuw-Vennep
€ 995.000 k.k.
€ 4.502/m²
BSave as favorite- Living area
- 221 m²
- Land area
- 447 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Graanhuis 2
2144KX Beinsdorp
€ 775.000 k.k.
€ 5.000/m²
ASave as favorite- Living area
- 155 m²
- Land area
- 260 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Marnixstraat 6 A
2316EN Leiden
€ 550.000 k.k.
€ 4.472/m²
BSave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 87 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Kloosterwei 249
2361XJ Warmond
€ 295.000 k.k.
€ 6.146/m²
ESave as favorite- Living area
- 48 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (33)
Review platforms
BronscoresTotal score
33 total reviews
Funda
28 reviews on Funda
5 reviews on Google
-
Catswende 88
10We hadden nauw contact met Eveline en het werkte er soepel. Er werd echt meegedacht met de beste huizenopties. Zo zijn we bij ons huis gekomen die we eigenlijk niet mogelijk achten. Heel blij mee.
-
Sikkelstraat 41
9Heel fijne samenwerking en altijd de juiste informatie ontvangen, van begin tot eind. Ondanks een veranderende woonmarkt toch een goede prijs voor het huis gekregen.
-
Hondiusstraat 114
10Er was van te voren goed contact over de vraagprijs en er is goed uitgelegd aan ons waarom de makelaar voorstelde om op die betreffende vraagprijs te zitten. Vroeg in het proces kwam er al een bod en ook daarbij hebben we goed overleg gehad over wat verstandig was om te doen. Dat vonden we heel fijn, want dat geeft een goed gevoel over dat je het juiste hebt gedaan. Erg prettig.
-
Hoofdstraat 69 A
9Translated by AIAn excellent real estate agent who advised me well during the sales process and ultimately sold it to the right candidate. Thank you Hans and Eveline.
-
Weegbreestraat 36
8Translated by AIVery calm and clear explanation of the process and good guidance. Definitely because of the personal touch and the empathy with many things it feels very good.
-
Mambo 21
10Translated by AIGreat real estate agent, always available and ready for you, helping from A to Z with the sale of your house. Super thanks Heemborgh.
-