Van Groenigen Makelaardij B.V.
Van Groenigen Makelaardij B.V. is een betrouwbare partner voor verkoop en taxaties in Nieuw-Vennep en de omgeving. Met jarenlange ervaring op de markt staat het kantoor voor betrouwbare, transparante en persoonlijke dienstverlening. Of u nu een woning wilt verkopen of een taxatierapport nodig heeft, wij staan voor u klaar met kennis en toewijding. Het kantoor specialiseert zich in woningstyling, woningfotografie, bedrijfsruimte en nieuw...
Current housing stock
-
- Available
Rottumeroog 26
2134ZR Hoofddorp
€ 365.000 k.k.
€ 6.293/m²
ASave as favorite- Living area
- 58 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Hoofdweg 1050
2153LN Nieuw-Vennep
€ 1.500.000 k.k.
€ 6.696/m²
ASave as favorite- Living area
- 224 m²
- Land area
- 5684 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Colijnstraat 18
2134LP Hoofddorp
€ 695.000 k.k.
€ 4.964/m²
ASave as favorite- Living area
- 140 m²
- Land area
- 146 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Deltaweg 81
2134XS Hoofddorp
€ 665.000 k.k.
€ 5.076/m²
ASave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 127 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Spannenburg 29
2135GP Hoofddorp
€ 595.000 k.k.
€ 5.000/m²
ASave as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 181 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kruislaan 6
2131WD Hoofddorp
€ 595.000 k.k.
€ 5.129/m²
CSave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 142 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (49)
Review platforms
BronscoresTotal score
49 total reviews
Funda
22 reviews on Funda
27 reviews on Google
-
Van den Berghlaan 453 A
10Een huis kopen doe je niet elke dag. De keuze van de makelaar is erg belangrijk. Nou heb je verschillende makelaars. Je hebt hele goede, veel betere, en allerbeste en je hebt van Groenigen makelaardij. Ik ben buitengewoon goed geholpen door Bart en Arlette zowel voor de koop en verkoop van mijn huis. Heel deskundig en vriendelijk en altijd antwoord op je vragen. Ik zou deze makelaar ten zeerste aanbevelen! Mijn speciale dank gaat uit naar Arlette!
-
Boeierhof 4
10Super goed contact, staan altijd voor je klaar als je vragen hebt. Ondersteunt goed bij zowel aankoop als verkoop. Denkt mee, voorziet van advies, erg vriendelijk en grote kennis van de omgeving. Super blij met deze makelaar!
-
Snip 67
10Er is maar 1 goeie makelaar en dat zijn bart en arletta van ...van groeningen makelaardij. Ze zijn er voor je.
-
Klaterbos 123
10Goed contact met de makelaar. Hij heeft goed advies gegeven en met ons mee gedacht. Is goed bekend in Hoofddorp en omgeving en heeft een goede naam binnen makelaarsland. Dat geeft vertrouwen.
-
Kruisweg 1595
10Translated by AIA professional real estate agent without the fluff. Excellent explanation of everything around the buying process ... Our house was sold within 6 days 🎉
-
Schweitzerstraat 58
10Translated by AIExcellent guidance and communication. Clear agreements and information, a fair valuation. The property sold quickly. For us, a TOP real estate agent, nothing was too much.