Van Groenigen Makelaardij B.V.
Van Groenigen Makelaardij B.V. is een betrouwbare partner voor verkoop en taxaties in Nieuw-Vennep en de omgeving. Met jarenlange ervaring op de markt staat het kantoor voor betrouwbare, transparante en persoonlijke dienstverlening. Of u nu een woning wilt verkopen of een taxatierapport nodig heeft, wij staan voor u klaar met kennis en toewijding. Het kantoor specialiseert zich in woningstyling, woningfotografie, bedrijfsruimte en nieuw...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Rottumeroog 26
2134ZR Hoofddorp
€ 365.000 k.k.
€ 6.293/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 58 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Hoofdweg 1050
2153LN Nieuw-Vennep
€ 1.500.000 k.k.
€ 6.696/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 224 m²
- Fläche des Grundstücks
- 5684 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Colijnstraat 18
2134LP Hoofddorp
€ 695.000 k.k.
€ 4.964/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 146 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Deltaweg 81
2134XS Hoofddorp
€ 665.000 k.k.
€ 5.076/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 127 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Spannenburg 29
2135GP Hoofddorp
€ 595.000 k.k.
€ 5.000/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 181 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kruislaan 6
2131WD Hoofddorp
€ 595.000 k.k.
€ 5.129/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 142 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (49)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
49 Bewertungen insgesamt
Funda
22 Bewertungen auf Funda
27 Bewertungen bei Google
-
Van den Berghlaan 453 A
10Een huis kopen doe je niet elke dag. De keuze van de makelaar is erg belangrijk. Nou heb je verschillende makelaars. Je hebt hele goede, veel betere, en allerbeste en je hebt van Groenigen makelaardij. Ik ben buitengewoon goed geholpen door Bart en Arlette zowel voor de koop en verkoop van mijn huis. Heel deskundig en vriendelijk en altijd antwoord op je vragen. Ik zou deze makelaar ten zeerste aanbevelen! Mijn speciale dank gaat uit naar Arlette!
-
Boeierhof 4
10Super goed contact, staan altijd voor je klaar als je vragen hebt. Ondersteunt goed bij zowel aankoop als verkoop. Denkt mee, voorziet van advies, erg vriendelijk en grote kennis van de omgeving. Super blij met deze makelaar!
-
Snip 67
10Er is maar 1 goeie makelaar en dat zijn bart en arletta van ...van groeningen makelaardij. Ze zijn er voor je.
-
Klaterbos 123
10Goed contact met de makelaar. Hij heeft goed advies gegeven en met ons mee gedacht. Is goed bekend in Hoofddorp en omgeving en heeft een goede naam binnen makelaarsland. Dat geeft vertrouwen.
-
Kruisweg 1595
10Übersetzt durch KIEin fachkundiger Makler ohne Poespas. Ausgezeichnete Erklärung von allem um das Kaufprozess … Unsere Wohnung wurde innerhalb von 6 Tagen verkauft 🎉
-
Schweitzerstraat 58
10Übersetzt durch KIPrima Begleitung und Kontakt. Klare Vereinbarungen und Informationen, eine schöne Bewertung. Das Haus wurde schnell verkauft. Für uns ein TOP Makler, nichts war zu viel.