Van Groenigen Makelaardij B.V.
Van Groenigen Makelaardij B.V. is een betrouwbare partner voor verkoop en taxaties in Nieuw-Vennep en de omgeving. Met jarenlange ervaring op de markt staat het kantoor voor betrouwbare, transparante en persoonlijke dienstverlening. Of u nu een woning wilt verkopen of een taxatierapport nodig heeft, wij staan voor u klaar met kennis en toewijding. Het kantoor specialiseert zich in woningstyling, woningfotografie, bedrijfsruimte en nieuw...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rottumeroog 26
2134ZR Hoofddorp
€ 365.000 k.k.
€ 6.293/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hoofdweg 1050
2153LN Nieuw-Vennep
€ 1.500.000 k.k.
€ 6.696/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 224 m²
- Perceeloppervlakte
- 5684 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Colijnstraat 18
2134LP Hoofddorp
€ 695.000 k.k.
€ 4.964/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Deltaweg 81
2134XS Hoofddorp
€ 665.000 k.k.
€ 5.076/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Spannenburg 29
2135GP Hoofddorp
€ 595.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kruislaan 6
2131WD Hoofddorp
€ 595.000 k.k.
€ 5.129/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
27 reviews op Google
-
Van den Berghlaan 453 A
10Een huis kopen doe je niet elke dag. De keuze van de makelaar is erg belangrijk. Nou heb je verschillende makelaars. Je hebt hele goede, veel betere, en allerbeste en je hebt van Groenigen makelaardij. Ik ben buitengewoon goed geholpen door Bart en Arlette zowel voor de koop en verkoop van mijn huis. Heel deskundig en vriendelijk en altijd antwoord op je vragen. Ik zou deze makelaar ten zeerste aanbevelen! Mijn speciale dank gaat uit naar Arlette!
-
Boeierhof 4
10Super goed contact, staan altijd voor je klaar als je vragen hebt. Ondersteunt goed bij zowel aankoop als verkoop. Denkt mee, voorziet van advies, erg vriendelijk en grote kennis van de omgeving. Super blij met deze makelaar!
-
Snip 67
10Er is maar 1 goeie makelaar en dat zijn bart en arletta van ...van groeningen makelaardij. Ze zijn er voor je.
-
Klaterbos 123
10Goed contact met de makelaar. Hij heeft goed advies gegeven en met ons mee gedacht. Is goed bekend in Hoofddorp en omgeving en heeft een goede naam binnen makelaarsland. Dat geeft vertrouwen.
-
Kruisweg 1595
10Een deskundige makelaar zonder poespas. Uitstekende uitleg van alles rondom het koopproces … Ons huis was binnen 6 dagen verkocht🎉
-
Schweitzerstraat 58
10Prima begeleiding en contact. Duidelijke afspraken en info, een mooie taxatie. Woning was snel verkocht. Voor ons een TOP makelaar, niets was teveel.