Makelaarskantoor Mantel BV
Makelaarskantoor Mantel BV staat al meer dan 80 jaar voor in de regio Aalsmeer en Amstelveen. Wij combineren lokale kennis met ervaring in verkoop, aankoop en taxaties van woningen en onroerend goed. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat uw wensen centraal staan, van oriëntatie tot de laatste stap. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties van woningen en bedrijfsruimtes. Onze expertise in NWWI-taxaties en vastg...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Uiterweg 276
1431AW Aalsmeer
€ 500.000 k.k.
€ 6.410/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Frans de Bieslaan 58
1431WM Aalsmeer
€ 450.000 k.k.
€ 6.522/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- 59 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Dignahoeve 28
1187LX Amstelveen
€ 515.000 k.k.
€ 5.852/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Haya van Somerenstraat 25
1433PA Kudelstaart
€ 535.000 k.k.
€ 4.652/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tuin 4
1431LW Aalsmeer
€ 549.000 k.k.
€ 4.613/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zijdstraat 31 f
1431EA Aalsmeer
€ 369.000 ,-
€ 7.688/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
7 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Korfstraat 84
8Goede begeleiding, wel af en toe zelf contact gezocht met de makelaar om plannen te bespreken. Groeten.
-
Primulastraat 34
10Wij zijn fantastisch begeleid bij verkoop van onze woning. Het was allemaal snel geregeld, van fotograaf tot het plannen en doen van de bezichtigingen. Er werd snel en adequaat gehandeld.
-
Miguel de Sousa
10 -
A.H. Blaauwstraat 22
10Super geholpen bij de verkoop van onze woning. Vooral veel hulp gehad met de overdracht. De hulp was nodig vanwege de zeer slechte behandeling van Meervaart Notarissen B.V. In Nieuw-Vennep. André Dagelet heeft veel hulp geboden waardoor de overdracht toch op tijd door kon gaan!
-
Nieuwveens Jaagpad 19
10Ja super zoals altijd. Denken met je mee eerlijk advies en open.. Als je alles wilt ga dan naar mantel makelaars. Perfecte kennis van zaken.
-
Venusstraat 2
9Prima geholpen. Weinig omkijken naar en vriendelijk. Alles bij elkaar top. Wij zijn daardoor zeer tevreden over Mantel makelaars.
-
Amstelkade 102
8Fijn contact met de makelaar. Goede adviezen, snelle actie als je iets gevraagd hebt. De woning was snel verkocht, met dank aan deze makelaar.
-
Midscheepsstraat 11
8Er was een uitstekend contact met de makelaar, gaf goede adviezen en regelde alles prima, zoals we dat hadden afgesproken. Professioneel en daadkrachtig.
-
petruk Bali
4Leugenaars. Niet de juiste jaartallen bij deaangeboden woningen! Neem liever een andere makelaar. Een woningaanbod 1957 aanbieden als woning van 2019! Leugenaars!