Van Egmond Makelaardij
"Makelen es a medida"
In de Krimpenerwaard en directe omgeving zoekt u naar een woning? Dan bent u bij ons op de juiste plek. Wij bieden het grootste aanbod in de regio en helpen u graag verder met de juiste woning. Op onze website vindt u overzichtelijk en actueel het beschikbare aanbod. Kom langs als de droomwoning nog niet in beeld is, zodat we samen uw wensen en eisen kunnen bespreken. Zo blijven wij u op de hoogte van woningen die aansluiten bij uw voor...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Bilwijkerweg 45
2821SC Stolwijk
€ 389.000 k.k.
€ 4.987/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- 156 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Weidebloemstraat 17
2825AD Berkenwoude
€ 1.195.000 k.k.
€ 5.383/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 222 m²
- Área del lote
- 895 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Oude Haven 12
2871DJ Schoonhoven
€ 499.000 k.k.
€ 4.578/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 87 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Looierijstraat 27
2931XK Krimpen aan de Lek
€ 262.000 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 59 m²
- Área del lote
- 109 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Dijklaan 190
2861EM Bergambacht
€ 819.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 588 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Burgemeester van der Willigenstraat 22
2941ES Lekkerkerk
€ 749.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 460 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (96)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
96 reseñas total
Funda
54 opiniones en Funda
42 reseñas en Google
-
Elzenstraat 11
8Gijsbert is een vriendelijke professionele makelaar die goed adviseert en begeleidt. Zijn team vult hem hierbij goed aan. Zijn medewerkers zijn behulpzaam en klantgericht.
-
Provenierstraat 3
9Fijne makelaar, erg vriendelijk en altijd goed geholpen. Heeft ons goed en eerlijk advies gegeven tijdens en voor de verkoop
-
Populierenlaan 16
9Mijn ervaring met Van Egmond is zeer positief. Zij zijn betrokken, luisteren naar je wensen maar zijn ook eerlijk. Dit geeft vertrouwen tijdens het verkoop proces.
-
Leeuwerikstraat 69
10Jessica heeft ons uitstekend geholpen met de aankoop van onze nieuwe woning. Ze stond direct voor ons klaar en gaf goed en deskundig advies. Wij zouden deze makelaar aan iedereen aanbevelen.
-
Dijklaan 22
10Vanaf het begin heel prettig samengewerkt en alles is in goed overleg geregeld. De begeleiding was Top!