Meesters Makelaardij
"Tu vivienda, nuestro cuidado - personalizado."
Meesters Makelaardij staat al bijna 75 jaar voor in de regio Oudewater en kent de omgeving als geen ander. Van Lopik tot Woerden en Gouda is de lokale kennis van ons team een waardevol onderdeel bij elke transactie. Of het nu gaat om de aankoop, verkoop of verhuur van een woning of bedrijfspand – wij zorgen voor persoonlijke en gedetailleerde begeleiding. Ons team is betrokken, professioneel en denkt mee met de klant. Wij geven elke tra...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Utrechtse straatweg 5
3421GL Oudewater
€ 495.000 k.k.
€ 4.160/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 75 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Westsingel 24
3421TJ Oudewater
€ 645.000 k.k.
€ 3.449/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 187 m²
- Área del lote
- 346 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Goudse straatweg 9
3421GG Oudewater
€ 785.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 460 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Provincialeweg Oost 56
2851AG Haastrecht
€ 895.000 k.k.
€ 5.173/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 173 m²
- Área del lote
- 4576 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Esdoornstraat 9
2851TJ Haastrecht
€ 485.000 k.k.
€ 4.292/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 143 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Strengen 67
3421JS Oudewater
€ 465.000 k.k.
€ 4.844/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 107 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (82)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
82 reseñas total
Funda
42 opiniones en Funda
40 reseñas en Google
-
Twijnen 25
10Meesters Makelaardij heeft mij op een fijne aandachtvolle manier begeleidt bij de verkoop van mijn huis. Onder moeilijke omstandigheden heeft met name Daniël z'n uiterste best gedaan om mij ter wille te zijn. Ik beveel je dan ook Meesters Makelaardij van harte aan. Een mooi servicegericht team van mensen!
-
Alwin Beukers
10Traducido por IAGracias Daniël y el resto del equipo, no solo por el resultado final sino también por la excelente y sobre todo personal atención y apoyo durante todo el proceso de venta.
-
Lange Burchwal 47
8Volledig naar tevredenheid. De belofte van ontzorgen is helemaal nagekomen. Geen aanmerkingen. Top!
-
Peter Bronswijk, van
10Een zeer prettig en deskundig contact. Korte lijntjes en goed bereikbaar. We konden altijd met onze vragen terecht en kregen ook altijd snel antwoord. Een makelaar die we zeker zouden aanbevelen. Een makelaar met kennis, prettig in omgang. Met een bevlogen en betrokken team op de achtergrond met kennis en inhoud van het dossier. Ook voor de via de makelaar mede betrokken partijen in de voorbereiding op verkoop, zoals fotograaf en adviseur energielabel niets anders als lof.
-
Westerwal 21
10Het contact en de communicatie was erg professioneel. Daarnaast is de prijs zeer marktconform. Zou het zeker aanraden.
-
Papenhoeflaan 61