Peltenburg Makelaardij & Taxaties
"¡Tu agente inmobiliario, siempre a tu lado!"
In Schoonhoven en de omgeving staan wij graag voor je klaar bij het kopen of verkopen van een woning. Met meer dan 15 jaar ervaring in de makelaarsbranche bieden wij persoonlijk en professioneel advies. Ons kantoor is gevestigd in de binnenstad, waarin een monumentaal pand met authentiek karakter huiswaarts is. Wij kennen de stad en haar wijken als geen ander, wat ons in staat stelt om jou beter te begeleiden op de lokale markt. Ons kle...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Mariannehof 6
3411XE Lopik
€ 370.000 k.k.
€ 2.960/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Koestraat 1 a
2871DM Schoonhoven
€ 289.000 k.k.
€ 5.898/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 49 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Newtonstraat 4
2871PM Schoonhoven
€ 675.000 k.k.
€ 5.400/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 426 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Havenstraat 13
2871DX Schoonhoven
€ 470.000 k.k.
€ 3.456/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 260 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Het Klooster 1 e
2871BJ Schoonhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.261/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Koningin Julianastraat 16
2871TE Schoonhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.630/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 88 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (51)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
51 reseñas total
Funda
31 opiniones en Funda
20 reseñas en Google
-
Olivier van Noortplein 19
9Wij hebben het verkoop van ons huis als erg prettig ervaren. Het contact was fijn en persoonlijk, waardoor we ons meteen op ons gemak voelden. De begeleiding was van begin tot eind goed en duidelijk. Tijdens de bezichtigingen viel vooral op hoeveel kennis er aanwezig was over het huis. Er werd echt de tijd voor ons genomen om alles rustig door te lopen en vragen te beantwoorden. Al met al zijn we erg blij dat we de keuze hebben gemaakt om voor deze makelaar te kiezen. Zeker ee…
-
Rotterdamseweg 51
9Goed en duidelijk contact! Verkoop ging vlot. Zeer tevreden over de afhandeling. Genoeg kennis over de huidige markt.
-
Koestraat 42
10Deze makelaar kent de lokale markt en het persoonlijke contact heb ik als zeer prettig ervaren. zowel met bezichtigingen als met koop/verkoop woning. Super!
-
Schapenstraat 16
10Traducido por IAGracias a la competencia de Richard y Nanda, hemos encontrado placer en hacer negocios con ellos. Podíamos acudir a ellos con cualquier pregunta. Hemos vivido 39 años en nuestra casa y es agradable darse cuenta de que también se tiene en cuenta el aspecto emocional, lo cual da directamente una sensación de confianza.
-
Cellebroedersstraat 13
10Traducido por IAPeltenburg Makelaardij es una inmobiliaria especialmente agradable; profesional, amigable y rápida. Richard es experto y tiene un conocimiento muy bueno del mercado inmobiliario local (y regional) en Schoonhoven. Su conocimiento y experiencia nos han ayudado muchísimo a la hora de vender el apartamento de nuestro padre. Su colega Nanda también fue muy amable. Nosotros no vivimos en la zona, por lo tanto era muy agradable que Nanda y Richard hicieran muchas cosas por nosotros. Un pequeño despacho m…