Joep Makelaardij
"¡El valor agregado!"
Bij Joep Makelaardij in Berghem staat uw woon- of bedrijfsruimte centraal. Wij bieden persoonlijke begeleiding vanaf de eerste stap tot en met de overdracht. Of u nu wilt verkopen, kopen of huren, wij zorgen voor een professionele en transparante aanpak. Onze expertise ligt in het creëren van een unieke indruk, zowel via woningstyling als professionele fotografie. Wij specialiseren ons in de verkoop en huur van woningen, maar ook in het...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Goudplevier 58
5348ZE Oss
€ 375.000 k.k.
€ 2.976/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 152 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Rabarberveld 33
5351LD Berghem
€ 735.000 k.k.
€ 4.804/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 349 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zaaiviool 24
5351SR Berghem
€ 795.000 k.k.
€ 3.878/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 205 m²
- Área del lote
- 456 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Sluitappel 1
5373CK Herpen
€ 995.000 k.k.
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 236 m²
- Área del lote
- 509 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Goudmijnhof 118
5348KJ Oss
€ 325.000 k.k.
€ 4.514/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Burgemeester van Erpstraat 18 D
5351AW Berghem
€ 395.000 k.k.
€ 4.158/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (103)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
103 reseñas total
Funda
57 opiniones en Funda
46 reseñas en Google
-
Kuipers-Rietbergstraat 224
10Hartstikke goed. Goedlopende gesprekken, een prima en haalbare planning met deskundigheid ten top. Zou dit zeker aanbevelen.
-
Kay Ten Haaf
2Ik sluit me aan bij de review van Mehmet: mooie praatjes, maar geen fatsoenlijke werkwijze. Mijn ervaring met Joep is helaas erg negatief. Tijdens het traject leek alles duidelijk, maar op het moment dat de diensten niet meer nodig waren voor de verkoop van mijn woning, veranderde de situatie. Na het ondertekenen van de opdracht heb ik binnen de wettelijke termijn gebruikgemaakt van mijn herroepingsrecht. Over de financiële afhandeling hiervan ontstond vervolgens een verschil van inzicht. Na het betalen van de opstartkosten voor onder andere de brochure, werd er aanspraak gemaakt op courtage, terwijl er geen daadwerkelijke verkoopactiviteiten hadden plaatsgevonden (zoals plaatsing op Funda en het realiseren van een koopovereenkomst). Het komen tot een oplossing bleek lastig. De communicatie verliep in de praktijk voornamelijk via het kantoor in plaats van direct met de makelaar zelf, wat het moeilijk maakte om snel en inhoudelijk tot afstemming te komen. Een oplossing bleef daardoor uit. Joep heeft mij nooit persoonlijk benaderd om tot een oplossing te komen; alle communicatie verliep schriftelijk, met verwijzing naar juridische termen en het betalen van de factuur. Uiteindelijk heb ik zelf juridische ondersteuning moeten inschakelen en ben ik verder gegaan met een andere makelaar. Via een advocaat is de kwestie uiteindelijk opgelost en afgerond, met de kanttekening dat Joep zich niet kon vinden in de punten van de advocaat en van mening was dat hij niet onjuist of onzorgvuldig had gehandeld. Al met al een traject dat onnodig stressvol en tijdrovend is geweest. Voor mij is duidelijk geworden dat Joep inderdaad kiest voor het snelle gewin boven eerlijke en betrouwbare dienstverlening.