J&B Makelaars
"¡Tu experto en inmuebles para expatriados!"
J&B Makelaars in Woerden staat voor betrouwbare en persoonlijke vastgoedbegeleiding, met een sterke focus op expats. Of u nu van buiten naar binnen komt of juist de andere kant op, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze dienstverlening omvat zowel de verkoop als de verhuur van woningen, evenals aankoop en aanhuur. Wij begrijpen de specifieke behoeften van internationals en helpen u graag bij het vinden...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Burgemeester Dolmanslaan 15
3604CA Maarssen
€ 850.000 k.k.
€ 6.439/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 185 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hoge Bergweg 16 23
7361GS Beekbergen
€ 338.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- 836 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nienoord 37
8226RG Lelystad
€ 468.000 k.k.
€ 3.441/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 174 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Fazantstraat 39
4105WL Culemborg
€ 970.000 k.k.
€ 4.575/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 212 m²
- Área del lote
- 374 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Helsinkipad 53
3067RP Rotterdam
€ 645.000 k.k.
€ 5.420/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 322 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Spoorhaag 90
3993AD Houten
€ 545.000 k.k.
€ 4.954/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 176 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (36)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
36 reseñas total
36 reseñas en Google
-
Carolien Van den boogert
10Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met Jos. Hij is een enthousiaste en betrokken verkoper die ons op een prettige en deskundige manier heeft begeleid tijdens de verkoop van ons huis. Wij hebben de samenwerking als zeer positief ervaren en kunnen hem dan ook van harte aanbevelen.
-
Karo
10Hele fijne en goede ervaring met Jos en Bert tijdens de verkoop van mijn huis Werd tijdens het hele verkoopproces op de hoogte gehouden en gave vakkundig advies Nemen de tijd om alles goed uitteleggen . Raad de koning makelaars bij iedereen aan ! Jos en Bert bedankt voor jullie inzet
-
Machiel van der Meer
2Pas op wanneer Jaque de verkoper is: Slechte communicatie, informatie achterhouden, beloften niet nagekomen.
-
Nicole van der Herberg
8 -
Anita anhowisc
10Traducido por IAAprendimos a conocer a Jan Douwe Metzlar como agente inmobiliario que vendía un apartamento en el Octagon en Leiden. Éramos los compradores. Jan Douwe es un agente inmobiliario tranquilo, competente y divertido. Siempre dispuesto a explicar, cumpliendo con las citas y reaccionando rápidamente. Habla con pasión sobre técnicas utilizadas en la construcción nueva y al mismo tiempo es realista. Y además da consejos valiosos. En fin, lo recomendamos encarecidamente ¡Jan Douwe! Willem & Anita de Leiden
-
Maureen Hoogendoorn