Gevaert Makelaars
"A tiempo con más de 90 años de experiencia"
Gevaert Makelaars heeft bijna een eeuw ervaring in de makelaarsbranche en combineert die rijke geschiedenis met een moderne, klantgerichte werkwijze. Vanuit ons kantoor aan de Stationsweg 10 in Woerden bieden we een persoonlijke en betrouwbare dienstverlening. Wij leggen veel nadruk op het betrekken van de klant in ieder stadium van het proces, zodat u zich altijd goed op de hoogte bent. Onze kwaliteit en professionaliteit worden gegara...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Nieuwstraat 1
3421BT Oudewater
€ 345.000 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- 59 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Aalberse-lanen 74
3445TC Woerden
€ 545.000 k.k.
€ 4.431/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 219 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kastanjelaan 1
3442JD Woerden
€ 485.000 k.k.
€ 4.145/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 124 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Albert Cuypstraat 18
3443TV Woerden
€ 485.000 k.k.
€ 4.409/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Van der Valk Boumanlaan 42
3446GJ Woerden
€ 785.000 k.k.
€ 6.085/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 275 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Watersnip 10
3628CC Kockengen
€ 420.000 k.k.
€ 3.158/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 163 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (58)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
58 reseñas total
Funda
47 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Willem de Zwartstraat 5
10We zijn op een uitstekende manier stap-voor-stap begeleid in het verkoop proces. Steeds correct geinformeerd over de ontwikkelingen en hebben goed kunnen sparren over de te nemen beslissingen in het traject.
-
Van Teylingenweg 127
9Makelaar had erg veel ervaring . Was prettig om mee samen te werken. Verder geen bijzonderheden. Topper.
-
Anthonie van Dijckstraat 1
10Snel en correct!! Was snel verkocht voor een goede prijs. Mooie brochure gemaakt! Vriendelijke makelaar
-
Voorhuis 22
8Het contact met de makelaar verliep fijn. Hij en het kantoor zijn goed bereikbaar. Ook fijn dat een aantal zaken gewoon bij ons thuis besproken en geregeld konden worden, zodat wij (mensen op leeftijd) er niet op uit hoefden.
-
Polderbaan 17
9Gevaert Makelaars is een betrouwbare en plezierige makelaardij met uitmuntende kennis van de markt. De medewerkers zijn zeer vriendelijk, kundig en denken met je mee. Ondanks het geringe aanbod in de huidige huizenmarkt wist Gevaert Makelaardij mij veel keuzes aan te bieden en binnen enkele weken had ik niet alleen mijn droomhuis gevonden maar ook gekocht!
-
Ereprijsweide 9
10Traducido por IAEstamos super acompañados por Gevaert. El conocimiento del mercado estaba perfectamente bien y conseguimos lo que queríamos para nuestra casa. ¡Muy satisfechos!