J&B Makelaars
"Ihr Spezialist für Immobilien für Expats!"
J&B Makelaars in Woerden staat voor betrouwbare en persoonlijke vastgoedbegeleiding, met een sterke focus op expats. Of u nu van buiten naar binnen komt of juist de andere kant op, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze dienstverlening omvat zowel de verkoop als de verhuur van woningen, evenals aankoop en aanhuur. Wij begrijpen de specifieke behoeften van internationals en helpen u graag bij het vinden...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Burgemeester Dolmanslaan 15
3604CA Maarssen
€ 850.000 k.k.
€ 6.439/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 185 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hoge Bergweg 16 23
7361GS Beekbergen
€ 338.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- 836 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nienoord 37
8226RG Lelystad
€ 468.000 k.k.
€ 3.441/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 174 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Fazantstraat 39
4105WL Culemborg
€ 970.000 k.k.
€ 4.575/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 212 m²
- Fläche des Grundstücks
- 374 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Helsinkipad 53
3067RP Rotterdam
€ 645.000 k.k.
€ 5.420/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 322 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Bestellt
Spoorhaag 90
3993AD Houten
€ 545.000 k.k.
€ 4.954/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 176 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (36)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
36 Bewertungen insgesamt
36 Bewertungen bei Google
-
Carolien Van den boogert
10Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met Jos. Hij is een enthousiaste en betrokken verkoper die ons op een prettige en deskundige manier heeft begeleid tijdens de verkoop van ons huis. Wij hebben de samenwerking als zeer positief ervaren en kunnen hem dan ook van harte aanbevelen.
-
Karo
10Hele fijne en goede ervaring met Jos en Bert tijdens de verkoop van mijn huis Werd tijdens het hele verkoopproces op de hoogte gehouden en gave vakkundig advies Nemen de tijd om alles goed uitteleggen . Raad de koning makelaars bij iedereen aan ! Jos en Bert bedankt voor jullie inzet
-
Machiel van der Meer
2Pas op wanneer Jaque de verkoper is: Slechte communicatie, informatie achterhouden, beloften niet nagekomen.
-
Nicole van der Herberg
8 -
Anita anhowisc
10Übersetzt durch KIJan Douwe Metzlar lernten wir als verkaufender Makler eines Apartments in der Octagon in Leiden kennen. Wir waren die Käufer. Jan Douwe ist ein ruhiger, fachkundiger und angenehmer Makler. Immer bereit zur Erklärung, hält Absprachen ein und reagiert schnell. Spricht mit Leidenschaft über angewandte Techniken im Neubau und ist gleichzeitig auch realistisch. Und er gibt außerdem noch wertvolle Ratschläge. Kurz gesagt, wir empfehlen Jan Douwe von Herzen! Willem & Anita aus Leiden
-
Maureen Hoogendoorn
10Übersetzt durch KIWir haben unser Haus in einer sehr angenehmen Zusammenarbeit mit Koning Makelaars Woerden verkauft. Professionell und mit persönlicher "Note" und Engagement. Die Kommunikationswege zueinander sind gut und kurz; unsere Fragen werden schnell beantwortet und es wird wirklich zugehört, wie der Kunde es sich wünscht. Also insgesamt; sehr zufrieden mit Koning Makelaars Woerden, wir empfehlen sie absolut!