Pronk en Van der Wal Makelaardij
"Bienvenido a Pronk y van der Wal inmobiliaria"
Pronk en Van der Wal makelaardij is sinds 1997 gevestigd in Hoorn, op Gouw 2. Wij leggen de nadruk op persoonlijk advies, kwaliteit en een duidelijke benadering. Ons kantoor ligt op de hoek naast Hema, waar je altijd welkom bent om kennis te maken. Wij zijn bereid om bij jou thuis afspraak te maken, zodat we samen kunnen kijken naar de mogelijkheden van je woning of hoe we je het beste kunnen helpen met de aankoop. Bovendien staan wij g...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Rotiusstraat 40
1624GB Hoorn
€ 450.000 k.k.
€ 3.488/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 152 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Wieken 32
1633GW Avenhorn
€ 375.000 k.k.
€ 3.000/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Mari Andriessenhof 15
1628ZM Hoorn
€ 675.000 k.k.
€ 4.116/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 164 m²
- Área del lote
- 345 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Langetuin 192
1689JK Zwaag
€ 398.000 k.k.
€ 3.345/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 167 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Ekster 4
1628AA Hoorn
€ 350.000 k.k.
€ 3.888/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Venenlaan 124
1623RK Hoorn
€ 450.000 k.k.
€ 5.625/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- 163 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (38)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
38 reseñas total
Funda
24 opiniones en Funda
14 reseñas en Google
-
Dukaat 69
9Hulpvaardige makelaar die ons steeds op de hoogte hield van de ontwikkeling rond de verkoop. Goed overleg welke strategie te volgen met uiteindelijk een mooi resultaat en tevreden koper en verkoper
-
Lingerzijde 2
10De makelaar en zijn collega's hebben een goed plan gemaakt en zo ook uitgevoerd. Hij heeft zijn kwaliteiten laten zien en gebruikt. Daarbij bood hij altijd ruimte om zelf mij te laten beslissen. Goede ondersteuning door zijn team van begin tot eind. Van een mooie presentatie on-line van het huis tot bezichtigingen goed verzorgen. Vrij snel het doel bereikt. Met daarbij een fijne samenwerking, goede immer bereikbaarheid en service. Incl. continu me op de hoogte houden van ontwikk…
-
Noorddijkerweg 14 D
10Traducido por IA¡Qué buen agente inmobiliario es John van Pronk y van der Wal! Él toma todo el tiempo que necesitas, piensa y vive contigo en cada detalle. No parece molestarle hacer esfuerzos. Muestra también interés y compromiso sinceros. Una persona encantadora. Y todo está perfectamente organizado. ¡Y mi casa se vendió en muy poco tiempo! Si volviera a necesitarlo, volvería a recurrir a John y su equipo. ¡Recomendaría encantado a Pronk y van der Wal!
-
Robert Stolzhof 99
10Traducido por IAJohn van der Wal es un hombre agradable y corredor de bienes raíces, si no entiendes algo te lo explica encantado...