Pronk en Van der Wal Makelaardij
"Bienvenue chez Pronk et van der Wal immobilier"
Pronk en Van der Wal makelaardij is sinds 1997 gevestigd in Hoorn, op Gouw 2. Wij leggen de nadruk op persoonlijk advies, kwaliteit en een duidelijke benadering. Ons kantoor ligt op de hoek naast Hema, waar je altijd welkom bent om kennis te maken. Wij zijn bereid om bij jou thuis afspraak te maken, zodat we samen kunnen kijken naar de mogelijkheden van je woning of hoe we je het beste kunnen helpen met de aankoop. Bovendien staan wij g...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Rotiusstraat 40
1624GB Hoorn
€ 450.000 k.k.
€ 3.488/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 152 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Wieken 32
1633GW Avenhorn
€ 375.000 k.k.
€ 3.000/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Mari Andriessenhof 15
1628ZM Hoorn
€ 675.000 k.k.
€ 4.116/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 164 m²
- Superficie du terrain
- 345 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Langetuin 192
1689JK Zwaag
€ 398.000 k.k.
€ 3.345/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 167 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Ekster 4
1628AA Hoorn
€ 350.000 k.k.
€ 3.888/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Venenlaan 124
1623RK Hoorn
€ 450.000 k.k.
€ 5.625/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (38)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
38 avis total
Funda
24 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Dukaat 69
9Hulpvaardige makelaar die ons steeds op de hoogte hield van de ontwikkeling rond de verkoop. Goed overleg welke strategie te volgen met uiteindelijk een mooi resultaat en tevreden koper en verkoper
-
Lingerzijde 2
10De makelaar en zijn collega's hebben een goed plan gemaakt en zo ook uitgevoerd. Hij heeft zijn kwaliteiten laten zien en gebruikt. Daarbij bood hij altijd ruimte om zelf mij te laten beslissen. Goede ondersteuning door zijn team van begin tot eind. Van een mooie presentatie on-line van het huis tot bezichtigingen goed verzorgen. Vrij snel het doel bereikt. Met daarbij een fijne samenwerking, goede immer bereikbaarheid en service. Incl. continu me op de hoogte houden van ontwikk…
-
Noorddijkerweg 14 D
10Traduit par l'IAQuelle excellente agence immobilière est John van Pronk en van der Wal makelaars ! Il prend tout le temps nécessaire pour vous et pense, et vit avec vous dans toutes les situations. Aucun effort ne semble trop grand pour lui. Il montre également une véritable interest et implication. Une personne humaine. Et tout est parfaitement organisé. Et ma maison a été vendue en très peu de temps ! Si jamais cela devait être nécessaire à nouveau, je choisirais à nouveau John et son équipe. Je recommanderais certainement Pronk en van der Wal makelaars !
-