Toussaint Makelaardij
"¡Vende con nosotros!"
Toussaint woning- en bedrijfsmakelaardij staat voor een unieke mix van professionele kracht en persoonlijke service. We bewegen ons mee met de wensen van onze klanten en zoeken continu naar innovatieve oplossingen. Door moderne technieken te combineren met ouderwetse aandacht, zorgen we ervoor dat onze klanten altijd in het voordeel zijn. Onze pro-activiteit, gebruik van social media en marketing onderscheiden ons van traditionele makel...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Smetanastraat 12
3208RH Spijkenisse
€ 390.000 k.k.
€ 3.679/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 127 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Oranjelaan 6
3201CN Spijkenisse
€ 500.000 k.k.
€ 4.425/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 451 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Eerste Heulbrugstraat 27
3201BE Spijkenisse
€ 300.000 k.k.
€ 4.918/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 61 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Simone de Beauvoirstraat 45
3207MA Spijkenisse
€ 475.000 k.k.
€ 4.241/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 133 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vasteland 411
3011BJ Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 5.405/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Karperveen 252
3205HH Spijkenisse
€ 325.000 k.k.
€ 3.652/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 126 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (98)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
98 reseñas total
Funda
37 opiniones en Funda
61 reseñas en Google
-
haf willems
2Onbetrouwbare makelaar.
-
Shanty Felida
10 -
Robyn Koree
10 -
Glacisweg 47
8Traducido por IALisa es una dama entusiasta que nos ha guiado muy bien en la venta de la vivienda.A pesar de que la oficina se encuentra en Spijkenisse, no fue un problema ir siempre que fue necesario a Hellevoetsluis.
-
Imko Van Os
10Geweldig geholpen en er word nog met je mee gedacht. Dus 5 sterren voor de persoonlijke benadering.
-
Darius Coetzee
10Professioneel en vriendelijk geholpen bij de zoektocht naar mijn nieuwe woning, ik zou Toussaint zeker aanraden!
-
Sanne Kooiman
10Altijd klantvriendelijk
-
Mettine Bakker
10Als klant uit het noorden waardeer ik eerlijkheid en aanpakken. Bij Toussaint Makelaardij voelde het vanaf het eerste moment goed — vriendelijk, snel en betrouwbaar.
-
R Claassen
10Fijne ervaring met Toussaint Makelaardij Spijkenisse. Nette en deskundige communicatie met duidelijke informatie over de mogelijkheden. Vriendelijk personeel met écht een luisterend oor. Ik raad dit makelaarskantoor zeker aan.
-
Jeroen Bakker Dressage
10Super geholpen door Amber!!
-
Frits Stuurman
10Prima makelaarskantoor. Wij hebben vooral zaken gedaan met Annelies. Zij bleek terzake kundig, vasthoudend en prettig en met overtuiging te communiceren.
-
Conny de Groot
10Uitstekend geholpen in mijn zoektocht naar een nieuwe woning, kundig en vriendelijke medewerkers!