Mart Makelaars
Mart Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke woningverkoop in Gorinchem. Met jaren ervaring op de markt en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen we u zorgvuldig en transparant door ieder verkoopproces. Ons team biedt dienstverlening in aankoop, verkoop en taxaties. Wij werken met een duidelijke en professionele werkwijze, gesteund door certificaten als VastgoedCert, NWWI en NRVT. Onze kennis is actueel dankzij jaarlijkse...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Burgstraat 53
4201AB Gorinchem
€ 650.000 k.k.
€ 2.754/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 236 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hagemuntstraat 21
4205GA Gorinchem
€ 289.000 k.k.
€ 2.833/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Spion 2
4208AM Gorinchem
€ 850.000 k.k.
€ 4.857/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 175 m²
- Área del lote
- 239 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido bajo reserva
Annie M.G. Schmidtlaan 48
4207VD Gorinchem
€ 475.000 k.k.
€ 4.025/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 200 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
St. Hubertuslaan 16
4205ZB Gorinchem
€ 415.000 k.k.
€ 4.234/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 215 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Prinses Margrietstraat 13
4241BA Arkel
€ 495.000 k.k.
€ 3.991/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 191 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (23)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
23 reseñas total
Funda
11 opiniones en Funda
12 reseñas en Google
-
Spion 2
10Wij zijn erg tevreden over de begeleiding van Martin tijdens de verkoop van onze woning. De communicatie verliep altijd prettig en duidelijk. Martin was betrokken, dacht goed mee en was altijd bereikbaar om vragen te beantwoorden of even te overleggen. Dat gaf ons veel vertrouwen tijdens het verkoopproces. Ook van de kopers en andere kijkers kregen wij terug dat zij de bezichtigingen als erg prettig hebben ervaren. Martin nam de tijd, was vriendelijk en professioneel en wist ied…
-
St. Hubertuslaan 16
9Traducido por IAAsesoramiento experto y acompañamiento agradable por parte de este bufete inmobiliario. Seguimiento rápido de las citas y claro y transparente en el contacto. Utiliza diversos canales sociales y otros medios.
-
S.G.J.
10Snel, vakkundig en geen onnodige praatjes. Zeer duidelijk en volledig taxatierapport opgeleverd binnen een korte termijn. Aan te bevelen!
-
Bertus van den heuvel
8Deskundig advies en prettige begeleiding door dit makelaarskantoor. Bespreekt duidelijk plan van aanpak van de verkoop en de mogelijkheden van presenttie van de aan te bieden woning. Snelle opvolging van afspraken, helder en transparant in contact. Maakt gebruik van diverse socials en andere kanalen. Bertus van den Heuvel, St. Hubertuslaan 16, Gorinchem
-
Arpi Lomteva
10 -
robert verweij