Willems Makelaars
"Willems Makelaars, cerca de casa"
De beslissing om een huis te kopen of verkopen is niet zomaar wat. Daar gaat een heel proces aan vooraf. Omdat dit één van de grootste aan- of verkopen is in een mensenleven, schakel je een makelaar in met een open mind en een goede naam in de regio; iemand bij wie je je goed voelt. Joep Willems is al meer dan 30 jaar actief in de makelaardij en kent de lokale markt van Breda door en door. Zijn kantoor is gevestigd aan de Smederijstraat...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Willebroekstraat 2
4826GG Breda
€ 395.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 178 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Okeghemlaan 19 B
4837AS Breda
€ 368.000 k.k.
€ 4.135/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Catharinastraat 19
4811XD Breda
€ 450.000 k.k.
€ 4.206/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Haagdijk 18
4811TT Breda
€ 269.000 k.k.
€ 4.981/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 54 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Catharinastraat 21 B
4811XD Breda
€ 325.000 k.k.
€ 5.242/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 62 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Waterweegbree 103
4823NE Breda
€ 375.000 k.k.
€ 5.068/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (16)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
16 reseñas total
Funda
10 opiniones en Funda
6 reseñas en Google
-
Pelsakker 10
9Persoonlijke begeleiding & service uitstekend, op basis van vakkennis en ervaring en met oprechte directe betrokkenheid en dus korte lijntjes. Bekend met de lokale markt plus groot lokaal netwerk.
-
Jan Nieuwenhuyzenstraat 38 A
9Joep Willems is een zeer ervaren, kundige en professionele makelaar. Hij heeft me zeer goed geholpen bij de aankoop van mijn appartement. Hij nam uitgebreid de tijd tijdens woningbezoeken en geen vraag was teveel ook bij het uitzoeken van diverse zaken. Hij was duidelijk in zijn adviezen en onderbouwde deze ook. Joep is prettig in de omgang, betrouwbaar en komt zijn afspraken. Joep was een absolute meerwaarde en steun voor mij tijdens het hele spannende proces van zoeken naar ee…
-
Planciusplein 4 B
10Traducido por IAMuy competente, realmente no hay nada que objetar. Siempre amable y servicial, escucho con frecuencia a la gente quejarse de agentes inmobiliarios, pero ciertamente no se aplica a este agente inmobiliario.
-
Baronielaan 274 B
10Traducido por IAPrimero, buen servicio, fácil de contactar, comunicación clara. El agente inmobiliario incluso vino a visitarnos para explicar el EEA.
-
Maasdijk 85
9Traducido por IAJoep Willems es un agente inmobiliario experimentado y competente. Escucha atentamente mis deseos y piensa bien junto conmigo. Tiene un ojo agudo para los puntos fuertes y débiles de una vivienda.