Zopfi Makelaardij Made
In de regio Made staat Zopfi Makelaardij Made voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de lokale markt, helpen we zowel kopers als verkopers efficiënt en transparant door het koop- of huurproces. Wij bieden dienstverlening in verkoop, verhuur en aanhuur, met expertise op het gebied van nieuwbouw, winkels en kantoren. Onze medewerkers zijn geaccrediteerd met het VastgoedCert...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Van Coehoornstraat 18
4921TD Made
€ 499.000 k.k.
€ 4.495/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 243 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kloosterstraat 31
4921BC Made
€ 389.000 k.k.
€ 4.420/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Nieuwstraat 32
4926AZ Lage Zwaluwe
€ 270.000 k.k.
€ 3.068/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- 240 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
De Hooimijt 38
4921SK Made
€ 745.000 k.k.
€ 4.515/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 165 m²
- Área del lote
- 333 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Louis Pasteurstraat 20
5165EM Waspik
€ 1.087.000 k.k.
€ 4.986/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 218 m²
- Área del lote
- 800 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Wilhelminastraat 8
4921AH Made
€ 650.000 k.k.
€ 3.009/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 216 m²
- Área del lote
- 440 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (53)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
53 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
35 reseñas en Google
-
Zijlbergsestraat 16
10Wij zijn zoals altijd zeer tevreden over de samenwerking, zowel bij de aankoop van ons nieuwe huis in Made als de verkoop van ons huis in Waspik, goede communicatie, snelle reacties, korte lijnen, deskundig advies en vertrouwen. Wij raden Zopfi Makelaardij ten zeerste aan, de beste makelaar in de omgeving!
-
Dorskarstraat 15
10Hebben de volledige verkoop van appartement geregeld en de begeleiding bij stoppen huurder. Prima verzorgt. Zijn erg vriendelijk en gedienstig.
-
Percy Govers
10Correct en professioneel van begin tot eind ons door het verkoopproces begeleid. Martin heeft ons bij alle vragen goed geholpen en met ons meegedacht. Samengevat vriendelijk, huiselijk, professioneel, communicatief met kennis van zaken.
-
Haasdijk 57
10Traducido por IATodo salió muy bien. ¡Mucho compromiso e ayuda del agente inmobiliario! Desde el primer cliente hasta el último, nos mantuvieron informados y eventualmente llevados, perfecto ¡!
-
Antwerpsestraat 50
10Traducido por IARecomendaría a todo el mundo a Martin y Anton, están completamente sincronizados, expertos, amables, muy normales, de forma que lo entiendes perfectamente, realmente una recomendación.
-
Marktstraat 12
10Traducido por IAMuy satisfecho con la comunicación con Martin. Al tener preguntas, recibimos una respuesta rápida y también tomó realmenta tiempo para nosotros. Martin ha cuidado de la asistencia de nuestro nuevo apartamento y la venta de nuestra casa antigua.